DIY: Pompom Garland

Senior Design Editor Stacey Smithers sdílí postupné pokyny pro hravý vlněný pompom garland.

Letos jsem chtěl něco trochu hravějšího než obvyklá zeleň na mém plášti, a tak jsem se rozhodl vyzkoušet si ruku na výrobu Pompom Garlands. Spíše než tradiční červená a zelená jsem si vybral trochu sofistikovanější paletu cukru-plum. Tyto girlandy vypadají stejně pěkně podél stolního stolu nebo na schodišti – navíc je také děti milují.

Tip: Vytváření pompomů s přízí ve čtyřech různých barvách, tloušťkách a materiálech vytváří okamžitý vizuální zájem. Varoval jsem velikosti svých pompomů a vybral jsem čtyři barvy, které se pěkně odrazují. Stěňování věnec v různých výškách, abyste získali displej plný vzhled.

Budete potřebovat 1-3 cívky příze na věnec (v závislosti na velikosti pompomů), nůžky a měřicí pásky.

Začněte vázáním příze kolem jedné nohy převrácené lavičky nebo židle. Zabalte přízi tam a zpět kolem obou nohou (čím vícekrát ji zabalíte, tím silnější bude Pompoms). Čím dál od sebe jsou obě nohy, tím více pompomů budete moci udělat. Zajistěte volný konec vázáním kolem jedné nohy.

Vezměte si kousek krátké příze a připevněte ji uprostřed příze, která je omotaná kolem nohou lavičky, poté vyjměte celý úsek příze z lavičky a leží na rovném povrchu. Pomocí měřicí pásky sváhejte kus příze každé 2 ″ (nebo dále od sebe pro delší pompomy).

Najděte střed každé z vašich 2 ″ sekcí příze a odřízněte přímo dolů střed na obou stranách uzlů příze, počínaje horní polovinou příze, následovanou dnem. (Pokud to uděláte ve dvou částech, pomůže vám udělat rovný řez.) Dále načechrali pompoms a podle potřeby je ořízněte, abyste jim poskytli kulatý vzhled.

Jakmile jste spokojeni s pohledem na své oříznuté pompomy, připevněte je dohromady pomocí dlouhého kusu příze: propléhejte přízi skrz svázanou přízi uprostřed každého Pompomu, který jste vytvořili v kroku 2 (v případě potřeby použijte Darning Needle, v případě potřeby ). Vybral jsem si lehkou fialovou přízi, která téměř zmizí mezi každým z pompomů, jakmile jsou zavěšeny. Tento proces opakujte a vytvořte více girlandů pro váš plášť. Pověste a užívejte si!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *