• Uncategorized
  • 0

Design podlahy z tvrdého dřeva

Není žádným tajemstvím, že podlaha může vytvořit nebo rozbít design místnosti. I když jste se usadili na podlaze z tvrdého dřeva, možnosti jsou neomezené – od typu dřeva po povrchovou úpravu, texturu a vzor.

Preverco usnadňuje proces tím, že zůstane v popředí současných trendů a technologie. Jsou pevně věřící, že podlaha nastavuje tón pro místnost a působí jako hlavní ohnisko svého designu, který bude trvat po celá desetiletí – takže stojí za to investovat do kvality. S řadou inovativních kanadských produktů nabízejí něco, co vyhovuje každému stylu. (Tento blog sponzoruje Preverco.) Podívejte se na několik našich nejlepších tipů od společnosti:

Jednotné zrno a středně hnědý odstín činí tvrdou vlnu javorového bora nadčasovou volbou, která doplňuje jakoukoli výzdobu.

Lehčí, šedé bílé dřevo jako bílý dub Stockholm je svěží a trendem. Díky jeho katedrálovém vzoru růstových prstenů je mezi architekty a designéry velmi milovaným.

Červený dub kartáčoval Kilimanjaro vytvoří bohatý a příjemný interiér. Známý pro svou tvrdost a odolnost proti šokům se dobře nosí a je pro rodinné domy skvělou volbou.

Classic se setká se současným s přírodním ořechem, který má jemné, rovné zrno.

Hnědohnědé tóny a efekt speciální vlny způsobují, že žlutá bříza Maledivy má vlnou výraznou volbu.

Se spoustou speciálních stylů na výběr, nemůžete se pokazit. Který je tvůj oblíbený?

Chcete-li zobrazit celou řadu podlah Preverco, navštivte PreverCo.com nebo zavolejte na číslo 1-877-667-2725.

Foto kredity: 1-5. Preverco

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *