• Uncategorized
  • 0

Systém pro správu energetiky Energenie LAN – 4 podání sítě ovládané IP

od Tim Hawes: Takže to bylo fórum, které publikuje nejlépe na automatizovaném domě, který mě nejprve upozornil na tuto jednotku. Jedná se o šestisměrný distribuční pás se čtyřmi nezávislými, vzdáleně kontrolovatelnými zásuvkami a dvěma zásuvkami vždy. Skutečným kouzlem tohoto systému bylo, že prodejny by mohly být ovládány přes LAN, a pokud by mohly být ovládány na LAN, které mohou být ovládány odkudkoli přes internet.

Náš systém dozoru je však docela důvěryhodný, přesto však došlo k událostem, kdy muselo být tvrdě vzneseno, a také předvídatelně tyto události byly, když jsem nebyl doma. Potřeboval jsem něco na dálku restartovat systém. Nejbližší „samostatné“ volby, které bych mohl objevit, byly buď rozšíření mého existujícího systému X10, nebo zásuvku přepnutou GSM.

Systém musel pracovat v případě potřeby a také, zatímco X10 se pro mě používá extrémně důvěryhodný, v posledních letech má méně. Zdá se, že zásuvky přepínané GSM vypadaly poměrně nákladnou službou, když byla zahrnuta SIM karta, jakož i kontrakt/doplňky, stejně jako Energenie One, kromě přepínání rovněž obrazovky, stejně jako teplotu.

Zdálo se, že systém správy síly LAN ve formě mých potřeb zcela – čtyři kontrolovatelné, nezávislé zásuvky se zpětnou vazbou podmínky, přístupné odkudkoli s připojením na webové stránky a také za 70 GBP. Zásilka dopravce je zahrnuta do těchto nákladů a moje se ukazuje pár dní po objednání. Měl jsem několik obav týkajících se odeslání a e -mailovou podporu, která byla rychlá, přátelská a efektivní.

Stojí za zmínku, že je k dispozici extrémně podobný produkt společností Energenie (Systém pro správu energie, poznámka č. „LAN“ předpona), která poskytuje podobné funkce, ale není stejné. Tato alternativa vyžaduje, aby byl počítač připojen a běžel, pokud chcete ovládat LAN/internet. Stále poskytuje podobné časové rozvrhy atd. Nicméně zásadně nemá zásuvku RJ45, místo toho jen USB. Proto je třeba řídit počítač, pokud chcete, pokud chcete, aby byl přístupný přístup k zisku a ovládání atd.

Vrátíme -li zpět k této verzi LAN – pole obsahuje samotný napájecí pás, brožuru směru, softwarové aplikační CD a dva síťové kabely, 1x přímo s křížením 1x.

Celý pás je hodnocen na maximálně 2500 wattů (10 ampérů) a má resetovatelnou ochranu přetížení. Systém má také vnitřní hodiny a to může být udržováno synchronizované pomocí serverů NTP. Systém, který vám také umožňuje přepínat sokety a také vypnout, poskytuje také předprogramované plány založené na čase nebo konkrétních událostech. Úhledná funkce je taková, že program založený na čase také funguje, když je systém odpojen od LAN a rutina je zachována, pokud je ztracena energie.

Jednou z neočekávaných rysů systému je přesně to, jak mírové je změna. Každý, kdo žil s moduly zařízení X10, pochopí, že> clunk

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *