• Uncategorized
  • 0

D-Link Mini Wi-Fi Wise Plug může rutinní vaše spotřebiče

D-Link Nedávno představil MyDlink Mini Wi-Fi Wise Glise Plug (DSP-W118) do jeho moudrého domu.

Založit

Stejně jako většina moudrých technologií v těchto dnech je konfigurace prostřednictvím aplikace Smartphone App a také kdy je gadget ve vaší síti Wi-Fi (802.11n/g, WPA/WPA2), pak je přístupný odkudkoli na světě s přístupem na web.

Little’r

Toto je nový menší styl Wise Plug z D-Link, který umožňuje jeho použití ve dvojité zásuvce bez blokování druhé zásuvky (60 x 60 x 65 /84 mm včetně hrotů).

Tlačítko nahoře umožňuje regionální správu a také je podmínka LED.

K čemu?

Co tedy je? Přesně tak, co takhle použít k vytvoření rutin pro váš zařízení, aby se okamžitě zapnul nebo vypnul ve svém upřednostňovaném čase.

Zásuvka může přepínat maximální tuny 3 120 wattů a také D-link uvádí, že samotný gadget spotřebovává méně než 3 watty, které se používají.

Integrace

Wise Socket podporuje aplikaci MyDLINK pro iPhone, iPad i zařízení Android.

Můžete přidat spravu hlasu přes Amazon Alexa nebo Google Assistant a další integrace je nabízena prostřednictvím IFTTT.

D-Link Mini Wi-Fi Wise Plug (DSP-W118) má 2letou záruku a je nyní nabízena.

142 recenzí

D-Link DSP-W118/B-Mini Wi-Fi Wise Plug Compatibile s Alexa, jakož i Google House, jakož i IFTTT, Remote Manage s aplikací MyDLINK, časovač a rutinní funkce, 13A hodnocena-Verze ve Velké Británii-UK VIRDE

Toto moudré i přenosné odkazy na zástrčku na váš dům Wi -Fi. Stačí zapojit jakýkoli typ domácího zařízení a také spravovat jej pomocí bezplatné aplikace MyDlink do telefonu nebo tabletu, ať už jste doma nebo na cestách.
Přepněte své věci za zapnutí nebo vypněte z telefonu a také automatizujte jakýkoli typ spotřebičů, abyste snadno vyřešili váš rozvrh. Probuď se stejně jako vůně pivovarské kávy, na dálku si vyplatí vaše gadgety, zapněte cokoli z pohovky nebo pochopte, než budete doma vařenou večeři.
Vytvořeno jako úhledné a také diskrétní tvar ve vaší domácnosti. Jeho kompaktní pouzdro znamená, že dvě z těchto moudrých zástrček mohou ve tvaru bok po boku ve dvojitém výkonu.

koupit na Amazonu

Dlink.com: Nabízeno z Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest4
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *