Texan Mansion

Slyšel jsem, že v Texasu je všechno větší. To, co jsem si neuvědomil, je, že zřejmě lze udělat cokoli – ale větší! – v Texasu. Stejně jako v, můžete vytvořit cokoli chcete. Jen tento týden jsem viděl výpisy pro sídlo, které tvrdily, že jsou kopiemi Châteaux, sídla inspirované španělskými kláštery, sídly, které přinesly zpět rančový styl starého Západu, a konečně tento nádherně přehnaný zámek, který je poctou Maroku Uprostřed Houstonu.

Zde je vstup do téměř čtyř akrové brány, s tím, co vypadá jako člověk stojící v pravé bráně pro měřítko. Nad stromy můžete jen stěží vidět některé nemorokové budovy, ale jinak je iluze exotického národního prostředí docela přesvědčivá.

Z hlavního vchodu se dům rozprostírá do domu se třemi kuchyními, garáž pro šest aut a hlavním apartmá na každém ze dvou podlaží (v případě, že jste příliš opotřebovaní na výtah). Abych byl spravedlivý, pravděpodobně byste byli ospalí po několika minutách odbavení vířivých vzorů dlaždic a koberců.

Mramorová jídelna se sklouzne do francouzského stylu, možná jako kývnutí na koloniální minulost Maroka. Tento pokoj i podobně frankofilní obývací pokoj (který můžete vidět v seznamu) jsou plně vyzdobeny lustry křišťálově a zlatých listů.

Lustr ve středu této fotografie je ve skutečnosti zavěšen z ohromující kupole v červené, zelené a zlaté. Bílé kameny bylo v Maroku na míru vyřezáno a poté dovezeno do Střední Ameriky. Přes dveře vlevo vzadu můžete vidět kuchyňské skříňky, které mají také maurský motiv podkovy-arch, ale možná jsou menším příkladem řemeslného zpracování (a výběru barev).

Centrální nádvoří má posezení a fontány, které je třeba ušetřit. (Myslel bych, že chodby obklopující nádvoří mají také spoustu světla, díky těm dřevěným dveřím.) Za skutečné plavání je na zahradě také velký bazén – také tvarovaný jako podkovací oblouk.

Pokud byste mohli postavit pastiche jakéhokoli architektonického stylu, který byste si vybrali? Dream Big – je to Texas!

Najděte mnohem více over-the-top sídlí, které si můžete koupit v našem blogu Surreal Estate.

Foto kredity: 1-5. Vlastnosti Martha Turner

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *