• Uncategorized
  • 0

CINEMAR vydává knihovnu New Guigraphix

více ohromující vzory pro vaše dotykové obrazovky od Cinemaru.

„Se zavedením knihovny Guigraphix 0014 – Cinemar pokračuje ve své dlouhodobé tradici produkce nejvíce vypadajících rozhraní.

V této knihovně je zahrnuto více než 90 grafik. Mnoho z nich plně využívá schopnosti Mainlobby zabarvit grafiku. Takže můžete porovnat grafiku na vaše pozadí.

Tato knihovna je dokonalým komplimentem pro uživatele Russand, Homeseer, HAL a ELK-M1. Když se podíváte na knihovnu, najdete různé tlačítka, posuvníky, měřiče, prvky, hranice a dokonce i animovanou radarovou obrazovku pro simulaci detektoru pohybu. Nezapomeňte také zkontrolovat animovaný stropní ventilátor!

Budete mít vše, co potřebujete k vytvoření osvětlení, termostatu, zabezpečení, doručování scén spravováním a mnohem více… Knihovna 0014 je pro každého uživatele MainLobby nutností. A za méně než dolar (USA) na grafiku je to krádež.

Jako bonus, knihovna 0014 zahrnuje také:

Více než 90 grafiky

8 Nové kůže na pozadí

Více než 40 předem podepsaných a propojených scén

Více informací: www.cinemarsolutions.com

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se zaregistrujte do našeho RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty

Sdílet toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn. \ t
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp.
Tisk

Skype.
Tumblr.

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *