Blogy kanadského stylu

Budu upřímný: v minulosti byl kanadský domov a dům snobby. Pokud by dům nebyl v Kanadě nalezen, navržený Kanaďanem nebo měl Kanaďana, nedotkli jsme se ho. Začínáme vychladnout pohraniční hlídku, protože se zvyšuje chuť k celosvětovému stylu, ale významná většina našeho materiálu však bude vždy hrdě vyražena javorovým listem.

Takže dnes sdílím H&H Bit Black Book of Canadian Style Blogs. Pokud jste beznadějně oddaní, jak jsme my, obrovským blogům v USA, jako je bytová terapie a design*houba, všimnete si, že tato dávka je trochu jiná. Místo obsazení desítek většina využívá personálu jednoho. Několik se může pochlubit rozhovory se stylem GlitterATI, ale jiní se více zabývají odhalením dokonalého lustru. Program, všichni sdílejí přesně stejné nadšení pro styl, jakož i zdobení, stejně jako některé vazby v vláknech cestování, módy i v domácnosti. Tady je snímek nějakého vynikajícího domácího talentu.

Miloval tento šťastný převýšení v prostoru dítěte v Rambling Renovators. Navíc jsem přísavka pro skvělé sedadlo okna. Návštěvníci s hrboly, zkontrolujte zbytek školky: obtisky ptáka posazeného na spínači světla je rozkošný!

Dva návrháři v Ottawě a New Westminster, BC, zahrnují designties. Zkontrolujte své drzé kolo růžového zdobení na počest kampaně s porozuměním rakovině prsu.

Vancouverite Patricia Gray je jedním z velkých návrhářů země, s oceněními a klienty celebrit včetně šéfkuchaře Rob Feenie a herec John Travolta. Stejně tak chudá, že neměla více času na blog o objevování produktů, jako je tento orbitář – její poslední publikování je z léta. I když se vám budou líbit sekce na barvách horní barvy a další stylové aspekty podél pravého sloupce její stránky.

„Zdobení Real Canadians“ je slogan ve stylu North, kde tvůrce Christopher Jones Corrals malý personál přispěvatelů ke sdílení domů, vysoká/nízká srovnání, stejně jako nové i vintage nálezy. Viděl tyto vynikající volby osvětlení od West Elm ve své snaze o nákladově efektivní stativové lampy.

Zpochybňovali jste někdy, co se někdy stalo bývalému editorovi H&H Cobi Ladner? Pochopil jsem, že přistane ve světě stylu, stejně jako se ukázalo, že se připojila také k blogosféře. Stylový a vášnivý sběratel, pokud tam někdy byl, se mi líbily tyto fotky z jejích vintage leteckých jídel využívaných jako módní šperky a také jako chytání.

Terri Wistont, inženýr ve dne, spisovatel blogů v noci, sdílí vývoj svého Calgaryho domu a další na Windlost. Pokud jste blog, budete chtít vidět její fotografie z oslavy spisovatele blogů ve Washingtonu, na kterou šla s Eddie Rossovou, Michele z mého Notting Hill a dalšími z blogů.

Z New Glasgow, N.S., přicházejí styl Musings a také objevy stylistky Lindy MacDonaldové v Restyled Home. Pokud jste nikdy neuspokojili světle modrou, která se vám nelíbila, zkontrolujte její publikování na Blue Kitchens, včetně jejích vlastních (zobrazených).

Kitka Style Toronto je drahokam pro oglingové inovativní oblasti, jako je tento, zejména pro pozorování vintage objevů a vynikající obchody v Torontu. Očekávám, že za to dostanu Flak, protože ze všech anti-toronto sentimentu venku, ale pravdou je, že to je místo, kde žije významná většina našich návštěvníků. Pokud rozumíte podobnému webu pro vaše okolí, připojte mě.

Pro inspirativní pokoje, objevy a snímky svého vlastního čerstvě zrekonstruovaného domu, zastavte se v Lab Arren Williams Style Lab, House of H&H, stejně jako přispěvatel Cityline a také Reportér vzorů. Arren si všiml této nádherné koupelny bling z Bonomi na nedávné tiskové cestě do italské Bologny.

Počítá se, pokud polovina blogování duo na přeje ovlivňování je kanadská? Věřím tomu, ale jsem zaujatý, protože to je jeden z mých blogů pro inspirativní interiéry a také úžasnou fotografii. Když už mluvíme o tom, líbilo se Kimovo publikování o prostorech a vinětach zastřelených profesionálním fotografem Davidem Princem.

Programu existuje také mnoho vynikajících blogů, které fungují pouze v jednom příspěvku. Takže vaším domácím úkolem je tedy podpořit váš kolegy z milovníků stylu Canuck a příští týden se vrátit, abyste našli ještě jednu vynikající dávku!

Foto kredity: 1. Rambling Renovators 2. Designties 3. Darlings of Chelsea přes Patricia Gray 4. West Elm Via Style North 5. Cobi Ladner přes cobistyle.com 6. Windlost 7. Restyled House 8. Juliana Neufeld přes Kitka Style Toronto 9. Bonomi Via Arren Williams Style Lab 10. David Prince prostřednictvím Whoese to Inspire

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *