Logický krok pro nový řadič domácí automatizace Cytech

CyTech, oblíbený pro svůj „pohodlný“ inteligentní bezpečnostní systém domácího bezpečnosti, právě oznámil nový řadič automatizace domácí automatizace. Díky své logice IF/Then/Else je optimální pro kontrolu a plánování AV, osvětlení, žaluzie, vytápění, klimatizace, zavlažování atd. Nové zařízení známé jako „logický motor“ je podmnožinou bezpečnostního systému a dodává veškeré I/O Poznali jste se a lásku z pohodlí a jeho schopnost propojit se značným rozmanitostí hardwaru včetně RS232, RS485, Ethernet, C-Bus, KNX, Z-Wave, Velbus a GSM.

Společnost CyTech uvádí na trh Logic Engine – „CyTechův nejnovější úvod, jejich logický motor, je programovatelný řadič pro automatizační aplikace. Může nahradit PLC (Programmable Logic Controller) a má schopnost propojit se do mnoha systémů automatizace domácnosti. Výzkum, který vyzývá zpětnou vazbu od zákazníků, vedl CyTech k vyvinutí řadiče pro situace, které nevyžadují poplach a související funkce. Další výhodou je, že logický motor cytech může být použit v komerčních a průmyslových aplikacích, kde je potřeba centrální řadič a plánovač.

Centrální ovladač může provozovat AV, osvětlení, žaluzie, vytápění, klimatizaci a zavlažování s plánovacími a logickými podmínkami. Logický motor propojí RS232, RS485, Ethernet, C-Bus, KNX, Z-Wave, Velbus, GSM atd. Může také propojit mezi dvěma systémy, jako je Z-Wave až KNX.

Lze ovládat panely pro postel v hotelovém pokoji pomocí spínačů SCS a existuje aplikace pro ovládání a sledování systému. S dotykovou obrazovkou KT03 Cytech lze použít s logickým motorem.

Na rozdíl od „Comfort Inteligentního domácího systému“ společnosti není logický motor poplachový systém ani není připojen k telefonní lince nebo má hlasovou nabídku. “

Funkce

8 vstupů, 8 výstupů rozšiřitelných na 216 vstupů, 216 výstupů

12V – 1AMP ADAPTTER MOUNT

CP9000-Log je s EN01 Enclosure 310 x 350 x 95 mm

32 časových programů

1024 odpovědí

Časy východu/západu slunce s automatickými změnami letního času

schopen poslat 250 IR kódů

Nyní k dispozici za přibližně 170 GBP od laser.com: cytech.biz

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do své doručené pošty

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *