#18: Grace Bonney Talks Design, blogy a šéfy žen

Právě zde jsou: Poznámky k epizodě 18 z 18 mladých domů jako má podcast. Znamená to, že podcast dosáhl dospělosti epizody? Může to teď odejít a také získat tetování bez našeho souhlasu? (tiše přemýšlíci). V tomto týdnu, v této týdny, design*tvůrce Sponge Grace Bonney sdílí to, co ji 12 let blogování stylu naučilo o jejím stylu, internetu a také o tom, proč neexistuje nic jako rovnováha mezi pracovním a soukromým životem. Rovněž vás zavedeme do zákulisí naší nové omalovánky, obrátíme se na titrující zdroj pro nějakou radu stylu a také hovoří o kletbě, která letos trápí Johna. Navíc zjistěte, co děláme, abychom snížili nežádoucí nepořádek z pošťáka.

Tuto epizodu si můžete stáhnout z iTunes, Google Play, Stitcher a Tunein Radio – nebo ji poslouchat níže! Poté použijte tuto stránku k prohlédnutí jakéhokoli typu odkazů, poznámek nebo obrázků, na které jsme odkazovali.

Co je nového
Naše preferovaná videa

Woo to the Hoo! Naše omalovánky vychází tento týden (přesně 4. října), stejně jako některé stránky náhledu, které můžete prohlédnout výše (včetně koláže židle, na kterou jsme zdůraznili, je oblíbená). Stejně jako zde jsou všechny odkazy na nákup, pokud jste tak nakloněni:

Amazon | Barnes & Noble | Knihy-a-milion | Indigo (Kanada)
Amazon (UK) | Depozitář knih (po celém světě) | Knihy fontány (podepsané)

Co není

Zde je odkaz na příspěvek Playboy, který jsem zmínil: 9 největších chyb, které lidé dělají při rozložení místnosti. Odkud jdete odtamtud, je vaše vlastní služba;)

Grace Bonney

Můžete objevit milost i spoustu vynikajících informací o designu, stylu, cestování a také služby na designu*Sponge

A zkontrolujte své rozhovory s více než 100 ženami, umělci a inovativními podnikateli ve své nové knize v podnikání žen

Kopáme

Zde můžete zachytit sadu čtyř karátů pití brýlí ze světového trhu. Máme ekologicky přátelský-ukázaný výše-stejně jako ty růžové (a ano, to je plíživý pohled naší nové kuchyně, o které se zde můžete podívat mnohem více).

A pokud chcete prohlédnout aplikaci Paperkarma, můžete si ji stáhnout pro iOS a GooglePlay

PSST- Pokoušíte se najít něco, co jsme vykopali v minulé epizodě, ale nemám na paměti, na které poznamenávání je kliknout? Tady je hlavní seznam toho, co jsme kopali ze všech minulých epizod.

*Tato publikování se skládá z přidružených odkazů*

Více článků z mladé domácí lásky

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *