• Uncategorized
  • 0

DIY CHUTTEDEDED PLAVEDLA

Tato fantastická práce pocházela od Crafty H&H Reader, Leroy Danclar. Milovali jsme to tolik, chtěli jsme se o to podělit. Je to nákladově efektivní způsob, jak aktualizovat svou stávající postel a také naplňovat místnost s texturou a teplem pro chladnější podzim nebo zimní měsíce.

Postel nahoře pochází z Condo ve Vancouveru Stephanie Vancouver (je spolumajitelkou elegantní výzdoby Yaletown a stylu Mecca, The Cross). Vyzkoušejte ruku při vytváření podobné čelo s těmito snadno sledovatelnými kroky.

Nástroje:

Páska Určete i tužku

Sešívačka

5/16 ″ svorky (těžká povinnost)

Šroubovák

Dlouhá šití jehly

Nůžky

Materiály:

Silné vlákno těžké třídy (1,50 $)

Tkanina (2 m x 10 $/m = 20 $)

Bavlněné pálkování, tlusté 2 ″ (2 m x $ 8/m = 16 $)

Osm 4-jamkových plastových knoflíků (obvykle je spojuje do tašky) ($ 2)

Čtyři knoflíky pokryté tkaninou (šířka 1-1/4 ″) (podrobnosti o tom, jak přesně tyto jsou uvedeny níže) ($ 4)

Dva 30 ″ x 30 ″ umělecké plátna, 1 ″ tlustý, dřevěný rám (42 $)

Sada kovových montážních talířů (je můžete objevit ve svém regionálním obchodě s obrovskými budovami v krabičce, obvykle přicházejí v sadě se šrouby, zkontrolujte uličku pomocí dveřních závěsů) (1 balíček, $ 3)

Co to stojí

88,50 $

Přípravka

Klapička pokrytá tkaninou: Spousta obchodů s materiálem může rychle vyrobit tlačítka pokrytá tkaninou, pokud dodáte tkaninu. Pro tento projekt Leroy použil stejný materiál jako skutečná čelní deska pro tlačítka. Nepožadujete mnoho materiálu, stejně jako je levné. Měl své knoflíky vyrobené za 60 centů.

Krok 1: Zjistěte velikost čelo

Rozhodněte se o velikosti potřebného čelo. Tato práce je založena na posteli velikosti královny. Královna je široká 60 ″, takže Leroy koupil dva premade 30 ″ čtvercové plátna. Můžete je objevit v jakémkoli druhu uměleckého nebo řemeslného obchodu. Pokud můžete objevit již natažené plátno, které je široké 60 ″, jste před hrou! Použití dvou menších plátna vám však nejen ušetří peníze, ale rychle je zapadnete do vašeho vozidla nebo na metro.

Krok 2: Připojte plátna dohromady

Umístěte dva plátna lícem dolů, vedle sebe na podlahu, aby byly odkryty zadní dřevěné rámy. Měli byste si všimnout všech druhů svorků, kde se plátno natáhlo kolem rámu. Pomocí šroubového ovladače, kovových montážních desek i šroubů spojte obě plátna dohromady. Dřevěný rám by měl být měkký pro vás, abyste to provedli ručně pomocí šroubového ovladače. Podobně prostoru pro každou závorku v místě pro další podporu.

Krok 3: Čalounění

Rozložte materiál na rovný povrch. Ujistěte se, že máte dostatek materiálu pro ovinutí okrajů plátna. Dalších 6 ″ po celé cestě by mělo stačit. Umístění bavlněné pálkování nahoře. Odpalování by mělo být o jeden kus ořezáno o něco větší než velikost čelo. Možná budete chtít zdvojnásobit tloušťku odpalování, v závislosti na tom, jak přesně „polštář podobný“ chcete čelní desku – zdvojnásobte to pro pozoruhodný účinek v tuftingu. Umístění Připojené plátna lícem dolů na horní části bavlněného odpalování. Pomocí základní pistole vytáhněte materiál kolem rámu plátna a také vzadu. Pokračujte v připojení materiálu k rámu sešíváním podél protilehlých stran a tahajte materiál napnutý, když jdete. To bude vyžadovat trpělivost, aby se zajistilo, že materiál nezvlhne. Přitažlivost této práce je, že na zadní straně plátna bude skrytá cokoli (svorky, surové hrany tkaniny atd.). Odřízněte jakýkoli typ přebytečného materiálu pomocí nůžků. V tomto okamžiku byste měli mít to, co vypadá jako velký materiál. Můžete zavěsit čelo, jak je to v tomto bodě, ale tufting to poskytne, který dokončil sofistikovaný vzhled.

Krok 4: Určete a šít tlačítka

Práce na zadní straně rámu plátna určete i značku tužky, kde chcete najít tlačítka. U čelní desky Queen se čtyřmi tlačítky by měly fungovat asi 12 ″ shora a od sebe vzdáleného 12 ″ od sebe, ale zaberete si čas zdokonalování mezery. Pomocí malých 4-otvorových knoflíků a jehly i vlákna jednoduše navlékněte tlačítko na obou stranách materiálu (jeden na straně plátna a na straně materiálu). Dlouhá jehla bude užitečná, abyste se ujistili, že projdete vrstvami materiálu a pálkování. V podstatě šébujete knoflíky dohromady na opačných stranách tkaniny. Trik právě zde je, že plastová knoflíky budou dělat veškerou práci, stejně jako napětí při šití knoflíků dohromady vytáhnou látku a vytvoří efekt všívání. Všechny volné struny mohou být svázány na zadní straně plátna. Když jste připojili všech osm tlačítek, měli byste být schopni připojit čtyři tlačítka pokrytá textilie na přední straně. Opět použijte jehlu i vlákno. Mějte na paměti, že tato tlačítka pokrytá tkaninou jsou obecně dekorativní, takže pokles horkého lepidla může fungovat stejně dobře!

Krok 5: Nainstalujte na zeď

Tato čelní deska je ultra světlo – iJe to jen plátno! K kladivu čtyř dokončovacích nehtů přímo do zdi by mělo být dostatečné k jeho instalaci. Nastavení postele na místě a také, jak jste hotovi.

Zvláštní poděkování Leroy za předložení tohoto projektu!

V létě vyzkoušejte mnohem modernější verzi, jako je tento kutilský malovaný čelo, nebo zkuste vytvořit tuto tkaninu zabalenou čelo z naší online televizní show.

Fotografický kredit: 1. Home & House Condos, Lofts & Apartments 2009 Zvláštní vydání, fotografie Kim Christie

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *