Myšlenky Eddie Rossové na ozdobu s Vintage Discovery

Style Aficionado Eddie Ross má horlivé oko pro vintage poklad a jeho nová kniha Contemporary Mix vystavuje triky úspěšnému lovu. Vyprodané exkurze bleších trhů po celé Americe, vyškolený šéfkuchař, vyhledávaný editor a host v televizních sítích jako Bravo a HGTV, Eddieho vyprodané exkurze bleších trhů po celé Americe. Získejte Eddieho profesionální nápady na zdobení s Vintage, abyste dosáhli shromážděného vzhledu ve vašem domě.

Eddie přeměnil základní užitkový vozík na komorní spíž na kolech. Zásuvky na plstěné lemování, akrylové děliče a vintage mosazné zrcadlo poskytují průmyslovému vozíku glamovým člověkem. “Když kurátojete svůj arzenál důležitých servírovacích kusů a příslušenství, objevte elegantní možnosti úložiště, které tvrdě fungují, jako je tento nástrojní vozík z Lowe’s,” říká.

Přidejte znak do svého nastavení stolu pomocí vintage monogramovaného stříbra a také se netýkejte, pokud iniciály nejsou vaše vlastní – přidává to pocit historie. Jaké značky jsou nejlepší koupit? “Tiffany je stříbrným základem pro americkou výrobu, ale moje další favority blecha jsou Gorham, Wallace, Reed & Barton a Rogers Brothers,” uvádí Eddie.

Tento reflexní podnos začal život jako zrcadlo; Nyní je to atraktivní a neočekávaný způsob, jak sloužit předkrmy. Eddie říká: „Je to okouzlující, neobvyklé a trochu trochu rockové hvězdy. Toto zrcadlo je umělý bambus, ale objevte ten, který ukazuje vašeho inovativního ducha. “ Kousnutí sušenek jsou jedním z jeho podpisových předků. “Doktoroval jsem nakupovaný sušenkový mix s Cheddar sýrem i pažitkami a pak jsem vyrobil drobné sendviče s mým preferovanou šunkou ošetřenou medem z Costco,” říká.

Pokud vaše akcie na objevování oceněných bleších objevených objevů rychle skončí, že je obtížné ukládat, může být vaše řešení otevřené ocelové police. Eddie navrhuje oddělit vaše zboží podle stylu nebo barvy, stejně jako zavěšení šálků, malých džbánů a polévkových misek s využitím S-háčků. Kousky plsti velikosti desek a vrstva mezi nádobími, které je zabrání poškrábáním, když jsou naskládány.

Když přicházejí hosté, zastrčte normální třepačku soli ve prospěch stylového sklepa. Podívejte se na solné sklepy na bleších trzích nebo vintage obchodech – odrůda stylů od zemité i dřevěné až po hladký krystal – a také malé dekorativní lžíce celkem vzhledu.

Eddieho preferované soli:

Fleur de Sel – „Nejlepší dokončovací sůl pro stůl.“

Růžový himálaj – „Krásný na okrajích margaritů.“

Černá láva – „Dramatické kdekoli“.

Uzený – „Potřeba na Bloody Mary Bar.“

Lemon Flake – „Citrusy výtah pro okraj letního piva.“

Klíčem je mít po ruce řadu svícnů po ruce. “Vyzvedněte několik svícnů v různých stylech i materiálech-jsou to skutečné nastavení nálady pro jakýkoli typ příležitosti.” Věřte vysoké; Věřte krátké; Věřte si mezi tím. Dvojice mají své místo, ale singly mají mnohem více zábavy, “říká Eddie.

Vintage smíšené nápojové brýle přitahují oslavy mysli od svého věku původu, jako je glam sedmdesátá léta. Udržujte je na obrazovce po celý rok na polici poblíž baru; Připomínají vám, že událost není nikdy daleko. “Ať už jste v největší výšce, někde na předměstí nebo kdekoli mezi tím, zábavný ve městě je metoda sdílení vašeho osobního stylu s lidmi, na kterých vám záleží, a bavíte se tím!” Státy Eddie.

Nečekejte na speciální akci, abyste mohli použít svůj Vintage Serveware. “Použijte.”Elegantní rybí nůž na jídlo nahoru lasagne. Nebo vidlička ze Sterling Silver Meat na kopí a skromné ​​maličkosti, “uvádí Eddie. „Úplné sady všeho jsou vždy mnohem dražší než oddělené, stejně jako příbory nejsou výjimkou. Získejte inovativní a také kurejte svou vlastní sbírku v menších dávkách – šest lžíce zde, ještě jedna šest – dokud není vaše sada dokončena. Zůstaňte s jednoduššími materiály a vzory, které dobře hrají spolu. “

Nebuďte vyděšeni míchat barvu i vzor u jídelního stolu. “Den díkůvzdání může být jen jeden den, ale věřím ve všechno za rok.” Mohl bych být na bleším trhu nebo v obchodě s materiálem v polovině června a také vidím něco fantastického, což vyvolává nával motivace ke stolu, “říká Eddie. Zde se bonbóny ve tvaru krůty ve tvaru krůty spojují s italskými skleněnými květy, zatímco zlacené zlaté listy a grafický ubrus vytvářejí živou stolní stolní.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *