• Uncategorized
  • 0

Užitečné zařízení týdne: Vyjednávání SoundPeats A1 Pro On Ear Wireless Bluetooth Sluchátka

Už chápete, že jsem závislý na sluchátkách, takže jsem byl potěšen, když se SoundPeats zeptá, jestli si přeji vyzkoušet jejich bezdrátové jednotky Bluetooth A1 Pro.

Otevření krabice, kterou jsme našli …

SoundPeats A1 Pro Sluchátka
Nesení tašky
Nabíjecí kabel USB
Zvukový kabel
Uživatelský manuál

Sluchátka jsou postavena z poněkud levného vypadajícího plastu. Přestože jsou materiály docela hodně to, co byste očekávali na této úrovni nákladů (v současné době pod 30 GBP), hluk není. Ovladače 40 mm poskytují ten teplý hluk, po kterém toužíme, a také nastavitelný čelenka poskytuje pohodlné ubytování.

Baterie 500 mAh poskytuje „až 25 hodin“ hrací dobu po poplatku přibližně 3 hodiny. Zahrnutý zvukový kabel také znamená, že je můžete využít, pokud baterie běží naplocho nebo jste na letadle, které neumožňuje bezdrátový Bluetooth.

Poté, co jsem je několik dní využil sám, předal jsem je na svého syna, který míří do Španělska na týdny dovolené – skvělá šance jim poskytnout obtížný život žijící s teenagerem.

Znovu se ukázali dům, stále v jednom kuse, ale jaké bylo rozhodnutí o jeho návratu? Jedno slovo … „Úžasné“.

brejle

Verze Bluetooth: Bluetooth 4.1
Doba nabíjení: Asi 3 hodiny
Hraní hudby: Asi 25 hodin (s objemem 60%)
Pohotovostní čas: 200 hodin

SoundPeats A1 Pro jsou nejlepší hodnotou sluchátek na uši, které jsme vyzkoušeli, a dokazuje, že dostupné nemusí hluk levně.

633 recenzí

Soundcore by Anker Life Q10 Wireless Bluetooth Sluchátka, přes ucho, skládací zvuk s licencí, 60H, rychlé nabíjení USB-C, hluboké basy, vstup aux, pro cestování, na internetové třídě, domácí kancelář, domácí kancelář

Zvuk s licencí Hi-Res: Logo Hi-Res je známkou pozoruhodné kvality zvuku, udělené zvukovým gadgetům schopným vytvořit extrémně přesnou reprezentaci toho, co umělec chtěl být slyšet. Na rozdíl od běžných sluchátek, Life Q10 přináší hluk až 40 kHz pro bohatší poslechový zážitek.
BassUp: Naše speciální inovace BassUp analyzuje nízké frekvence vašeho zvuku v reálném čase a okamžitě zvyšuje basy. Basová síla je integrována s velkými dynamickými ovladači 40 mm a je zvýšena až 100%. Tlačítko na pravém náušnici bezdrátového sluchátka přes ušní sluchátka aktivuje bassup.
60hodinová hrací doba*: Pokročilý čip Bluetooth se sníženým výkonem se kombinuje s světově proslulou energetickou inovací Anker, aby nabídl obrovské přehrávání, a to i pro bezdrátové sluchátka. Poslouchejte 2 hodiny denně po celý měsíc.

koupit na Amazonu

SoundPeatsaudio.com: Nabízeno z Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *