• Uncategorized
  • 0

8 Dauren Petroff sdílí 8 oslnivých zdobení nápadů, které rozjasní váš suterén

H&H’s Lauren Petroff, aby rozjasnil váš suterén.

Existuje důvod, proč jsou suterény děsivá místa: zdobení tam může naznačovat soupeření s nízkými stropy a tlumenými rohy, lichými přepážkami a mrazivé betonové podlahy. Spodní patro však nemusí být ve spodní části návrhové hromady. S ohledem na stejné úvahy jako jiné pokoje se suterén může stát stejně elegantní jako v hlavním podlahu nebo rodinném pokoji. Se snadnými opravy, jako je čerstvá barva, promyšlené osvětlení a dokončovací dotyky, jako jsou koberce oblasti a umělecká díla, lze jakýkoli suterén přeměnit na prostor, ve kterém budete chtít trávit čas. Zde jsou nejvyšší nápady designu Lauren Petroffové na rozjasnění suterénu.

Začněte instalací světel hrnce na stropě v celém prostoru pro dobrou základní úroveň světla. Jsou to nízký profil, takže nevypadají strop vypadat o nic nižší, než je již je, a můžete je dát na stmívače, pokud si budete užívat televizi v suterénu a chcete domácí divadelní efekt. Přidejte podlahu a stolní lampy pro okolní osvětlení.

Fotograf: Michael Graydon

Zdroj: Dům a dům říjen 2012

Návrhář: Maia Roffey a Jenna Cadieux, LR Design Studio

Přiznejme si to: Mnoho sklepů jsou tmavé prostory. Chcete -li rychle rozjasnit své, namalovat všechny stěny bílé nebo jiné velmi světlé barvy. Monochromatický vzhled pomůže oční přeskočit všechny liché úhly nebo přepážky, takže se prostor jeví větší. Zdá se, že v této domácí kanceláři se bílé skříňky, stoly a dokonce i lampy mísí do zdí, takže místnost se cítí elegantně a vzdušná.

Fotograf: Angus Fergusson

Zdroj: Dům a domov prosinec 2013

Návrhář: Suzanne Dimma a Arriz Hassam

Když existuje hodně kontrastu mezi stěnami, podlahou a stropem, způsobí, že stěny vypadají kratší a strop se cítí nižší. Malovat strop a všechny sloupy nebo přepážky stejnou barvou jako stěny (nejlépe čerstvá bílá barva poukazovala na předchozí špičku!). Vyberte si podlahový materiál, který má stejnou barvu jako stěny nebo doplňkové, jako jsou tyto betonové porcelánové dlaždice.

Fotograf: Michael Graydon

Zdroj: Dům a dům srpen 2014

Návrhář: Sarah Hartill

Rozdělení suterénu různými podlahovými materiály způsobí, že prostor vypadá zaplněný; Výběr pouze jednoho materiálu zvětšuje prostor. Leštěný beton je dobrou volbou pro jeho robustnost a moderní vzhled. Pokud máte obavy z toho, že se cítí chladno, nainstalujte pod ním zářivé vytápění a přidejte barvu a vzor s koberečkami z oblasti.

Fotograf: Virginia MacDonald

Zdroj: Dům a domov září 2013

Návrhář: Sally Armstrong

V prostoru s malým přirozeným světlem mohou cihlové přirozené červenooranžové tóny vypadat tmavě a špinavě, takže malování krbu (nebo zděné zdi zdi) bílá může místnost podstatně zesvětlit. Chcete-li to zabránit tomu, aby vypadal ostrý, přidejte teplé akcenty, jako je tento vintage lustr a přirozeně tónovaný koberec.

Fotograf: Michael Graydon

Zdroj: House & Home Fall 2009 – Makeovers: Před a poté

Návrhář: Meg Crossley

Je lákavé používat suterén jako vyřazující půdu pro předměty, které nemůžete ukládat nahoře, od těžkopádného nábytku až po knihy, které budete absolutně číst znovu. To je v pořádku! Nezapomeňte přidat vestavěné úložiště, jako jsou skříně a regály, aby zakryly nepořádek. Zde mají police podporované horizontálním obložením rustikální pocit a dveře skříně ve stylu třepačky udržují vzhled uvolněně.

Fotograf: Angus Fergusson

Zdroj: Dům a dům červen 2011

Návrhářka: Barbara PurdyZdi byste neopustili holé v žádné jiné místnosti a očekávali, že se bude cítit živě a teplý. Umělecká díla je úžasný způsob, jak přidat osobnost do vašeho suterénu, a tento abstraktní obraz je plný barvy a pohybu. Zavěste to na úrovni očí, abyste vyvolali dojem vyšších stěn.

Fotograf: Michael Graydon

Zdroj: Dům a dům srpen 2014

Návrhář: Sarah Hartill

Spementace mohou přicházet v texturách betonu nebo linolea a faux-wood obložení, ale přirozené povrchové úpravy jim pomáhají cítit se mnohem příjemnější. Přineste organické prvky a tóny, jako je sisal a dřevo, které mají hmatovou přitažlivost, jako je tato dřevěná stolička s ohromujícím zrnem a vázu čerstvých květů nebo malý nádoba na šťavnictví pro hit zeleně.

Fotograf: Angus Fergusson

Zdroj: Dům a domov prosinec 2013

Návrhář: Suzanne Dimma a Arriz Hassam

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *