• Uncategorized
  • 0

Google vstupuje na trh domácí automatizace s Android @ Home

, pokud jste se snažili najít dostatečně výkonného globálního hráče, aby vstoupil do prostoru pro domácí automatizaci a konečně vytvořil univerzální standard, myslím, že Google může být na vrcholu vašeho seznamu.

Dříve dnes na akci Google I/O 2011 oznámila vyhledávací Behemoth nový rámec pro inteligentní domácí aplikace s názvem „Android @ Home“. Kombinace nových cloudových služeb, softwaru a zařízení je popsána jako „zcela otevřená pro vývojáře, aby prozkoumali a psali své vlastní aplikace“ a byla zobrazena pomocí tabletu dotykové obrazovky jako „digitální spínač světla“.

Fancky nastavuje světla ložnice, aby vás ráno probudila, ideální z kalendáře Google? Do konce letošního roku budou k dispozici LED světla a přepínače kompatibilní s Andriod doma.

Demoed byl také referenčním designem „Project Tungsten“ Hub, hardwarového zařízení, které je vždy napájeno a trvale připojeno k cloudu. S využitím nové služby Google Music Beta (také dnes oznámené dnes) může zařízení podobné Sonos obsluhovat domácí zvuk sadě reproduktorů nebo do existujícího nastavení AV. Další design projektu wolfram byl ukázán čtení ID CD z RFID identifikuje (spíše bizarní, aby měly fyzické média ve všech těchto budoucích demo).

Více informací bude v následujících týdnech a měsících bezpochyby protékat, ale základní skutečnost, že Google dorazil do světa domácí automatizace, je vzrušující. Samozřejmě to není nutně záruka úspěchu, Google má někdo?

Podívejte se na ukázky videa níže …

www.android.com: věda o osvětlení

Chcete víc? – Musíte nás sledovat na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlásit k odběru našeho kanálu RSS. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *