• Uncategorized
  • 0

V tomto týdnu předstírala krb

Poslední z mých ozdobujících „detailů“, s pouhými dny, než se před fotografováním suterénu ušetří. Je to falešný krb. Vytvořil jsem 5 stop široký, abych předstíral komín krbu, a pak jsem ho lemoval dvojitými dveřmi ve stylu třepačky, které skrývají tuny skladování. Samozřejmě jsem byl inspirován, jako vždy, Darryl Carter (nahoře). Jste přesně z toho, jak moc se o něm skládám? Není to můj absolutně preferovaný pro nic.

Další kousek společnosti zahrnoval starý poražený krb, který jsem koupil od regionálního designéra-žil na jeho dvorku, nepoužíval se, stejně jako zbitý velkým deštěm.

Mým prvním konceptem bylo nechat ho nedokončit jako ten v tomto motivačním výstřelu. Líbí se mi jednoduchost pláště, vrstvy barvy se stále drží na dřevě.

Takže jsem si koupil ten, který měl přesně stejnou atmosféru. Celý ten déšť však naznačoval, že to vyžadovalo celkovou revizi, protože se v mých rukou rozpadl, když ho přesunul do suterénu. Takže to namaluji bílou, černou nebo dokonce světle modrou. Budu však muset pustit svůj první nápad. Není to věc o reno-ing nebo vymazání? Musíte být připraveni odejít od několika vašich nápadů a také kdo ví, další rozhodnutí může být mnohem lepší.

A konečně, stejně jako mnoho vzrušujících, musím nechat kočičí z tašky pro všechny návštěvníky blogu, kteří mě motivovali, abych si udržel svou původní sutinou zeď. Z důvodů vlhkosti jsem to prostě nemohl udělat. Takže zatímco ten první koncept, který udržuje sutinu a malování, White byl propuštěn ve prospěch sádrokartonu i sucha, objevil jsem skvělý nový produkt pro svou falešnou krbu – opravdu skvělou syntetickou cihlu. Když jsem si uvědomil, že nemohu získat ten starý rustikální vzhled s pláštěm, prohledal jsem město pro velké padělky, možná reliéfní tapeta, kterou bych mohl malovat bílou, by fungovala, nebo cihlové dýhy, které používám a také vymalovat.

Pak jsem našel Century Architexture, regionální obchod, který dělá skvělé falešné cihlové zdi – tak opravdově vypadající. Vybral jsem si cihlu v Manchesteru, který se zdá, jako by měl mezi cihlami spoustu goo. Připravte se na oklamání, protože zveřejnění příštího týdne bude napsáno těsně po mém dni focení a také budu trochu vystavit v suterénu.

Chcete -li rekapitulovat celý Reno, zkontroloval všechny mé blogové příspěvky.

Foto kredity:
1. Darryl Carter z Remodelista 1. prosince 2008
2. Neznámý zdroj: Nápověda! Rozumí někdo, odkud tento výstřel pochází?
3. Meg Crossley
4. Září 2009 Problém domova a domu, Century Architexture Manchester Brick, Photography by Felix Wedgwood

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *