Prohlídka na míru na míru s dospělým dobrým vzhledem

designér Sloan Mauran vždy obdivoval tento šestipokojový neo-georgian a navíc ho fotografoval jako zdroj inspirace. Když se tedy přišlo na prodej, ona a manžel Adrian Tauro skočili na šanci udělat z něj svůj vysněný domov. Uvnitř byl dům na přelomu století časovou tobolkou z padesátých let-milovaný, ale potřebuje generální opravu. Prostor byl vykuchaný, i když stopa a otvory oken a dveří byly ponechány v podstatě stejné. “Líbí se mi myšlenka osobní historie,” říká Sloan. “O věcech, které jsou známé, je něco uklidňujícího.” Výsledkem je, že je to skutečná fúze relaxačního a chladného – ideálního pro zábavu i stočení na pohovce.

Georgian na přelomu století je elegantně orámován Boxwood Hedges a Allée of Linden Trees pro formální, ale podhodnocený vzhled. Nová okna a dveře byly vytvořeny na základě originálů. “Miluji věci, které jsou klasické – které mají symetrii a velké rozměry,” říká Sloan.

V obývacím pokoji Sloan a Adriana se malba, která byla po léta v Sloanově rodině, dostává do centra pozornosti na odvážné černé zdi. Černá se rozprostírá na vyřezávaný irský vápencový krb a svícny (na plášti), dává této ohnisko mnohem větší přítomnost. “Obývací pokoj má přechodný vzhled s některými současnými prvky, ale je stále sofistikovaný ve způsobu, jakým je jmenován,” říká Sloan. FIG strom a váza sochařských větví zvyšují pohyb a život.

Roh jídelny je studie na kontrastu: stín a lehké, černé a bílé, čtvercové a zaoblené. “Líbí se mi, že umění opravdu mluví v místnosti, zatímco všechno ostatní je tiché,” říká Sloan. Manila Hemp Tapeta od Phillip Jeffries je zatčená pozadí, která umožňuje vyniknout příslušenství a umění. “Potřebujete dobrý základ – ale dokončovací doteky způsobují rozdíl ve světě,” říká Sloan.

Dlouhá a štíhlá je kuchyň téměř přehnaná kuchyně s 17 1⁄2′-dlouhým ostrovem, který používá dostatek přípravného prostoru pro Adrian, který miluje vaření. Dramatická stěna mramoru Statuario slouží jako luxusní pozadí do oblasti sporák, která je šikovně orámována bledou cerrused-dubovou skříňkou a štíhlou přepážkou. “Líbí se mi oddělení mezi kuchyní a rodinným pokojem – nechci se kontrolovat špinavá jídla,” říká Sloan.

Dříve prádelna, klidná snídaňová oblast na jednom konci kuchyně je zaplavena světlem ze zadní zahrady. Sky-High, cerumát-Oak vestavěné kuchyně DownsView Kitchens elegantně skrývá vše od podávání talířů a stolních povlečení po kabáty a rukavice a rafinovaný zlatou lemovaný přívěsek od Catellani & Smith přidává další odvážný černý přízvuk.

“Rodinný pokoj je nejlepší v moderním stylu s několika Tchotchkes a bez tvrdých okrajů, zejména s dětmi,” říká Sloan, který čalounil veškeré sezení v jejích. Krb a dveře za sebou jsou obloženy v pruhovaném Onyxu. Vestavěné ořechy od DownsView Kitchens pomáhají maskovat televizi.

Nová ručně vytvářená železná balustráda zakončená mosaznou kolejnicí dramaticky změní vzhled schodiště. Láska páru k umění je patrná v Hall Upstairs, kde velký kus Davida Jorona připravuje teplý a promyšlený tón vedoucí do knihovny. Běžec zebry potisku od Stark Carpets a Modern Cube Art přidává hravost, zatímco vzhled zjemňuje široké plochy.

Plutetované linie stolu ve stylu uměleckého stylu Barbara Barry a čtvercové platformy se navzájem pěkně hrají v řediteliLožnice, kde klidná paleta šedých a hnědých nastavuje klidný tón.

Zapuštěné držadla na hlavní marnosti sprchové místnosti připomínají staré truhly kampaně. Použití kamene zde pokračuje s podlahami a stěnami v mramoru Bianco Lasa kontrastované černou mramorovou deskou.

Drama dosáhne nových výšin v hlavní lázni, kde lesklá mramorová podlaha Bianco Lasa a vajíčka ve tvaru vejce ve tvaru vejce kontrastuje černým mramorovým podstavcem a osamělou sochařskou židlí. “Vybrali jsme velkou místnost se samostatnými vodními skříněmi namísto dvou menších koupelen, které jeho a Hers,” říká Sloan.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *