• Uncategorized
  • 0

Video: Roboti – Buddy nebo nepřítel?

Život s roboty je zajímavou novou pětidílnou video série z peněžních časů, která zkoumá spojení mezi chlapem a zařízením, aby přesně vidělo, jak tato dynamika skutečně změní náš svět v nadcházejících letech.

Od robotů, kteří nás zcela osvobozují od mnohem více podřadných i monotónních úkolů kolem domu nebo v práci, až po ty, které používají nedávný pokrok v syntetické inteligenci, aby převzali autonomnější rozhodovací role.

Ale je všechno skvělé zprávy? Některé odhady uvádějí ztráty úkolů kvůli robotům na 5 milionů do roku 2020. Existují mnohem více a mnohem více „Bots Collaborative“, které se začínají objevovat na pracovišti, stojící na výrobní lince vedle jejich masitých lidských protiopatrů . Máte obavy, že můžete ztratit svůj úkol s robotem?

FT se setká s roboty a mluví s lidmi, kteří s nimi již žijí, a také se ptá: „Jsou roboti skvělí nebo chudí pro lidstvo“?

Podívejte se, kam je naše budoucnost vedena kontrolou první části „Život s roboty“ a níže uvedené odkazy…

www.ft.com

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se zaregistrujte do našeho RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat prostřednictvím e -mailu, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *