Luxusní venkovní zábava pro méně

s klimatologové předpovídají teplé, slunečné léto, bude backy zábavnější letos teplejší než kdy jindy. Vytvoření elegantního venkovního stravovacího prostoru je nezbytné, pokud plánujete hostit svůj podíl na grilování. Vzali jsme dva příklady skvělého venkovního stylu a ukázali jsme, jak získat hledání méně, pomocí skvělých nálezů z PC® Home. (Tento blog a soutěž All Declated Out jsou sponzorovány společností PC® Home.)

Inspirace: Beach Chic

Nálezy: Zachyťte tento zábavný, příležitostný vzhled se sadou Bistro s skládacími tvrdými dřevomi (pro větší skupiny lze mnohem více než jednu sadu tabulek tlačit dohromady). 150 $.

Tento držák koření ratanu je ideální pro přidání atmosféry na pláži na jakoukoli dvorek. Můžete jej také použít k podávání nápojů bez rozlití. 13 $.

Podávejte občerstvení se stylem s tímto držitelem ratanu a dip. Je to dost neformální na grilování na pláži, ale natolik sofistikované, aby se také dostalo na večeře. 20 $.

Podávejte zmrzlinu v těchto módních šálcích. Inteligentní kliky vám umožňují naložit je zmrzlinou, zmrazeným jogurtem nebo sorbetem, aniž byste dostali lepicí prsty. 10 $ za sadu čtyř.

Tento přenosný gril na uhlí na uhlí přidává na jakýkoli dvorek nádech retro zábavy. Navíc, kola způsobují, že pohybující se tímto grilem je snap. To také přichází v černé, zelené a červené. 100 $.

Inspirace: Svěží na nádvoří

Nálezy: Style vaší terasy kombinováním domácího konverzace pro tkané konverzace PC® se staví židle a pohovku dřevěným stolem. Používání pohovky je ideální způsob, jak posadit mnoho hostů na malé terase. 600 $.

Přidejte do svých židlí další barvu (a pohodlí) s vnitřními/venkovními polštáři. V těchto čerstvých barvách na trendu se nám líbí tento tlumený vzorec mřížky. 13 $.

Vyzkoušejte tyto bezobslužné plastové sklenice s červeným vínem z řady Classico. Doplňují toto nastavení tabulky lépe než těžké sklenice. $ 3.

Přidejte zájem o svou zahradu v noci se slunečními světly. S těmito klasickými trenérskými lucernami rozptýlenými kolem jídelny bude večírek vydržet dlouho poté, co slunce klesne. 25 $ za dva.

Úspěšné grilování závisí nejen na kuchaři, ale na nástrojích kuchaře. Tyto elegantní, kované grilovací nástroje s držadly růžového dřeva začínají na pouhých 10 $, ukradené, když uvažujete o tom, jak dobře mísí formu a fungování.

Udělejte z tohoto venkovního vaření stejně jako váš vnitřní s tímto grilováním z nerezové oceli. Díky 75 000 BTU síly vaření a bočních hořáků, abyste udrželi jídlo v teple, budete nejvyšším kuchařem grilování. Počínaje 600 $.

Milujete gril? Mohli byste to vyhrát! Vstupte do naší soutěže All Declated Out a můžete vyhrát grilování a domácí venkovní jídelní sadu PC® si představenou výše! Navíc si prohlédněte naše video s šéfkuchařem Angie MacRae, doplněné nápady na vytvoření příležitostné venkovní jídelny a letní zábavné tipy.

Foto kredity:
1. Dům a domov červen 2008
2-5. PC® Home
6. Dům a domov červenec 2009
7-11. PC® Home

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *