Vaše digitální televizní fotoframe vánoční obtíže

Zde je malý zázrak, který nás upoutal. Fotoframe 16: 9 7 ″, který integruje digitální televizní tuner a zahrnuje dálkovou správu za pouhých 45 GBP. I když je to malé, zasáhne nás to, že by to mohlo být zcela vyvinuté pro nějaké hackování do toaletních televizních spuštěných s vašimi dlaždicemi. S dobrým „správným“ toaletou Tellys stojí až 1 500 GBP, stojí za to vyzkoušet. Pokud manipulujete s režimem, dejte nám vědět!

„Sledujte digitální televizní kanály, poslouchejte hudbu MP3 a samozřejmě si prohlédněte své cenné fotografie. S tímto přenosným zařízením je to všechno možné, připravené pobavit doma, v práci nebo dokonce ve vašem autě! Přineste obrázky a hudbu pomocí paměťových karet nebo USB připojení. 7 palcový digitální obrázek Elonex je senzační mediální centrum, které si můžete vzít s sebou.

Digitální tuner DVB-T je připraven poskytovat všechny kanály Freeview nabízené ve vaší oblasti a také integrované stereofonní reproduktory naznačují, že získáte vynikající hluk pro televizi i přehrávání MP3! Funkce:

Digitální televize (digitální tuner DVB-T)

TV průvodce EPG s plánováním

Prohlížeč digitálního obrázku

Na stěně

Vestavěný stereofonní reproduktor

Funkce hodin a kalendáře

Úplné dálkové ovládání

Pracuje doma, pracuje ve vozidle (12V) “

Toaleta na dlaždice

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *