NexGen uvádí na trh remozační prodlužovače Xray – lidé ovládají věci skrz stěny

myšlenku vytvoření baterie s vestavěným RF vysílačem, aby převedli váš IR dálkový ovladač na něco, co by fungovalo skrz zdi, bylo kolem roku 2004.

Nyní NexGen oznámil dva nové systémy, které pracují až 40 metrů od vašeho vybavení. Remote Extender Xray (59 GBP) a Enhanced Genius Remote Extender (69 GBP), které budou například provozovat více boxů na obloze. Podívejte se na úplné podrobnosti PR a video po skoku.

„NexGen uvádí na trh duo remodiálních prodlužovačů Xray – Runcorn, Cheshire, Velká Británie 23. května 2011 – Nexgen, inovativní poskytovatel odlišných produktových služeb pro trhy A/V, oznámil dva nové prodlužovače Xray, které oba berou běžné dálkové ovládací prvky a dávají jim a dávají jim a dávají jim běžné dálkové ovládací prvky a dávají jim a dávají jim obyčejné dálkové ovládací prvky a dají jim Výkonná RF schopnost. Jednoduše nahrazením jedné z AA nebo AAA baterií na dálkovém ovládání dodávaným vysílačem baterií může nyní uživatel jít z místnosti do místnosti a ovládat komponenty až do 100 ‘pryč, vše bez potřeby přímého dohledu. Technologie dálkového rozšiřování dokonce funguje za skříněmi a dveřmi kabinetu.

Původně zavedený v USA v roce 2004 a pomocí patentované technologie, původní vzdálený extender prošel v průběhu let neustálým zlepšováním. Nedávné upgrady však byly natolik významné, aby si zasloužily nový název modelu a NexGen nyní nazývá tento upgradovaný produkt „Plus“. Nový a vylepšený dálkový prodlužovač (59,00 GBP) má vysokorychlostní čipovou sadu pro práci s prakticky každým dálkovým na trhu, rozšířený rozsah pro prakticky jakýkoli domov, UL známé baterie a zelené napájení, které snižuje spotřebu energie.

Genius (69,00 GBP) má všechny funkce Remote Extender Plus s přidáním inteligentního přijímače, který si může vybrat z 256 kódů, které nyní mohou ovládat až 256 komponent stejné značky samostatně. Genius přijímač má nový elegantní design se dvěma výstupy emitoru pro 56k a 38 kB nebo obou pro 38k. K dispozici jsou také dva 2/3 nabíjecí sloty AAA baterie.

Genius je ideální pro špičkové obytné instalace s více systémy, jako jsou apartmány a výškové byty, a také pro různá lehká komerční místa, jako jsou sportovní bary, zubní kanceláře, showroomy prodejců atd. Genius také obsahuje UL schválené 2/3 AAA baterie a energeticky úsporné zelené napájení.

Prodlužovače Xray Remote Speciption jsou nyní dodávány a budou na demonstraci na Cedia Home Technology Event, Stand # D7, 28.-30. června 2011 v London Excel.

Klíčové funkce

Pracuje s mnoha dálkovými dálkovými paletami

Přijímač má vestavěnou nabíječku, přichází s (2) 2/3 AA speciálně velikosti dobíjecích baterií

Genius nabízí pokročilé vícesložkové použití. Ideální pro širokou škálu aplikací

(2) Emitorové výstupy (56K a 38K nebo oba 38K)

Včetně emitoru s jedním okem IR. K dispozici je různé volitelné příslušenství

Zelený energeticky účinný napájecí zdroj

www.nexgensmarthome.co.uk: Ostatní vzdálené prodlužovače

Chcete víc? – Měli byste nás sledovat na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlásit k odběru našeho kanálu RSS. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat prostřednictvím e -mailu, přímo do své doručené pošty každý den.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *