DIY: Pot Hanger

Design editor Lauren Petroff sdílí postupné pokyny, jak vyrobit ramínek na skandi.

V poslední době jsem viděl spoustu bledých dřevěných žebříků. Jsou to skvělý způsob, jak přidat skandi styl a plíživé úložiště do těsných prostorů. Potřeboval jsem stojan na hrnec pro svou kuchyni, takže jsem se rozhodl vytvořit si vlastní žebřík. Takto:

Materiály

Budete potřebovat: 11⁄8 ″ -diam. Ponože, 1 ″ -diam. měděné kování, 1 ″ -diam. Měděné koncové uzávěry, měření pásky, pily, konstrukční lepidlo, svičky.

Krok 1: Proveďte měření a shromažďujte materiály

Chtěl jsem, aby můj žebřík byl asi 6 ‘vysoký a 16 ″ velký a měl čtyři příčky. (Udělal jsem to o něco širší dole, takže by to bylo robustnější.) Použil jsem pět hmoždinek, které měly 48 ″ dlouhé a 1 1–8 ″ v průměru a osm 1 ″ -diam. měděné kování.

Krok 2: Vystřihněte hmoždinky

Pečlivě změřte hmoždinky. Pro nohy žebříku jsem potřeboval dva 24 ″-dlouhé kusy, dva 15 ″-dlouhé kusy, dva 13 ″-dlouhé kusy, dva 12 ″-dlouhé kousky a dva 8 ″-dlouhé kousky. Pro příčky jsem potřeboval čtyři kusy v různých délkách: 12 ″, 12 1⁄2 ″, 13 ″ a 13 1⁄2 ″. Ořízněte sekce sami pomocí pily nebo nechte za vás udělat hardwarový obchod.

Krok 3: Slačte dolů hmoždinky na kování

Při práci na rovném povrchu připevněte hmoždinky k armaturám. Rozložte tenkou korálku konstrukčního lepidla uvnitř rtu montáže a zasuňte hmoždinku dovnitř. Sestavte obě nohy samostatně a potom připevněte příčky k jedné z nohou. Nakonec zabezpečte nohu příčcemi na druhou nohu a připojte koncovou čepici ke dnu každé nohy. Před lepicími sadami upravte všechny kousky, které jsou zkroucené nebo křivé. Ponechejte žebřík na plochém, vodorovném povrchu a nechte lepidlo vyschnout po dobu nejméně 24 hodin.

Tip: Nemusíte tlačit hmoždinky až do kování; Musí zastavit asi 1 ″ uvnitř a ponechat 1 ″ prázdného prostoru uvnitř montáže. Použijte 1 1⁄8 ″ -diam. Ponosy s 1 ″ -diam. armatury pro útulné záchvaty.

Krok 4: Zavěste hrnce

Vyberte si shledy dostatečně velké, aby se vešly přes hmoždinky a podpořily hmotnost hrnce, aniž by se sklouzly. Nakládejte žebřík o zeď, položte háčky na příčky a zavěste hrnce, čajové ručníky a další. Zavěste těžší předměty na dolních příčkách, abyste udrželi žebřík stabilní. Pokud je to žádoucí, připojte oční háček a chytit ke zdi a střední přívěsku pro větší stabilitu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *