• Uncategorized
  • 0

Z-Wave odhalují 1 000. produkt a druhý poskytovatel čipů

až dosud, Styly Sigma byly jediným producentem žetonů, které vstupují do všech zařízení automatizace House Z-Wave.

To je nastaveno na úpravu s prohlášením, že Mitsumi licencoval bezdrátovou inovaci řady Z-Wave 500, aby skončil druhým zdrojem rádií.

Rovněž vyrábí svůj vlastní modul původního stylu. Jediný bod zásobování vedl k kritice v minulosti a Z-Wave tvrdí, že by to mělo usnadnit velkým podnikům i vládám, které potřebují druhý zdroj, aby tuto technologii přijaly.

Aliance Z-Wave ve stejné době odhalila představení 1 000. produktu Z-Wave. Mezník byla provedena lineární společností s americkým frekvenčním společností GD00Z Z-Wave Garage Door Controller, který je na jaře splatný za zhruba 100 USD.

Lineární řadič garážových dveří GD00Z je kompatibilní s prakticky jakýmkoli typem automatického otvíráku garážových dveří spojených s sekčními garážovými dveřmi. Instalační pracovníci vyžadují pouze spárování systému k bráně Z-Wave, nainstalovat jednotku, propojit dva dráty a také ji připojit. Garážová vrata jsou pak vzdáleně kontrolovatelná s jakýmkoli typem licencované brány z vln nebo bezpečnostní a bezpečnostní panel.

GD00Z poskytuje jak slyšitelná, tak i vizuální varování před pohybem dveří, splňuje bezpečnostní požadavky UL 325-2010. Řadič garážových dveří Z-Wave se integruje s dalšími lineárními produkty povolenými Z-Wave a také může působit jako bezdrátový opakovač, aby zaručil, že jsou přijímány příkazy určené pro další gadget v domácí síti Z-Wave.

SigmadeSigns.com: Z-wavealliance.org: Více článků Z-Wave

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se zaregistrujte do našeho RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat prostřednictvím e -mailu, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *