Aktualizace sprchové místnosti

Není vždy potřebné nebo možné, aby se člověka zahrnovala renovaci. Několik základních oprav často může zcela revitalizovat datovaný prostor. Zde jsou některé z našich preferovaných způsobů oživení koupelny:

1. Přidejte malou tropickou rostlinu nebo některé čerstvé řezané květiny. Pokud nemáte dostatek pultového prostoru pro velkou vázu, zkuste položit malou váza bud na paraped nebo přidejte malou stolici nebo boční stůl vedle dřezu nebo vany, abyste zvýšili povrchový prostor.

2. Zavěste nové umění. Zavěšení něčeho na zdi ve sprchové místnosti nebo v práškové místnosti je příležitost ozdobit, která je v tomto druhu prostoru často vynechána, ale může přidat spoustu charakteru.

3. Změňte sprchový závěs. Je to obrovská součást v malém prostoru a může změnit celou náladu a styl koupelny. Něco jasného a barevného, ​​jako je zde zobrazené, může do jinak klidné koupelny přidat zábavnou energii.

4. Aktualizujte hardware skříně. Unavenost může často použít dobrý kabát barvy, ale je možné, že váš by mohl těžit ze základního hardwarového přepínače na něco mnohem aktuálnějšího.

5. Vypněte faucet. Možná si to budete chtít rezervovat, až bude váš současný únik, ale jakmile budete mít příležitost, využijte aktualizaci stylu. Něco silného, ​​jako je tu černý, přidá drama do malého prostoru.

6. Aktualizujte své osvětlení. Vylepšené osvětlení může mít největší rozdíl v malé sprchové místnosti. Přemýšlejte o úrovni světla, která by byla pro vás nejpraktičtější a směr osvětlení, které byste upřednostňovali. Srdence visené na úrovni očí na obou stranách zrcadla mohou vrhnout měkčí, mnohem krásnější záře než horní příslušenství.

7. Malování! Když se to uděláte, malovali zdi jeden z nejúčinnějších způsobů, jak transformovat prostor. Nyní můžete dokonce malovat dlaždice s ideální barvou.

Jistě, kompletní upgrade může transformovat datovanou koupelnu, ale často všechny potřeby prostoru je často trochu rtěnka!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *