Ali Yaphe’s Carpet Ideas

Hip Toronto Rug a Material Showroom Y & Co je nezbytný na stránkách H&H, stejně jako Ali Yaphe (její sourozenecká Katherine Styles Oliver Yaphe Rugs). Aliho dům je uveden v našem lednu 2014 a ne překvapivě, využívá řadu koberců k přidání nezbytného pop barev a zasažení vzoru do svých oblastí (dokonce i šatny!). Ali sdílí své kobercové nápady na péči i výběr.

HH: Máte velmi milovaný koberec?

Ali Yaphe: Líbí se mi kolem svého tiskového koberce v chodbě ve druhém patře vytvořeném mým sourozencem Katherine Yaphe. Dostali jsme to, než jsme se přestěhovali do tohoto domu. Jen mě to potěší a rozjasňuje oblast.

HH: Jaké vzorce vidíte v kobercích?

AY: Já osobně miluji Tribal-ish starožitné koberečky. Jsem v autentických marockých koberečcích, geometrice, nic a dokonalého. Mám rád ploché vazby, mají charakter. Máme sbírku vlněných plochých vazeb s prošíváním rukou, které nejsou tak vzácné, ale do prostoru přinášejí velký charakter.

HH: Máte mladého syna, co je pro děti skvělý koberec?

AY: Vlna je to nejlepší pro čištění, můžete si vyčistit těžkou páru. Viscose je nejhorší. Hedvábí je tvrdě oblečené, není tak jednoduché vyčistit úniky jako vlna, ale extrémně silné, přirozené vlákno. Bambusový hedvábný koberec, který mám ve svém životním prostoru, není nejpraktičtější!

HH: Nějaký typ nápadů pro kupující koberců?

AY: Jděte do renomovaného showroomu. Koberečky jsou obrovským nákupem, chcete se ujistit, že získáváte skvělou kvalitu, pak to vydrží roky. Pokud je produkt ručně vyráběn, musí být hustý, ne také spousta slubů nebo uzlů na zádech. Nechcete to tak snadno procházet, pokud to není shag. Navrhuji vlnu – je to mnohem lépe než nylon a také bude vypadat mnohem lépe za 10 let než syntetika.

HH: Máte nějaký typ stylových nápadů pro zdobení koberců?

AY: Můj největší mazlíček je koberečky, které jsou stejně malé, musíte mít alespoň přední nohy na koberci, ne -li celou pohovku. Koberečky mohou skutečně učinit prohlášení, podlahy jsou obrovskou součástí oblasti a také můžete vytvořit silný vzhled založený na koberci, nemělo by to být promyšlené.

Podívejte se na mnohem více motivace stylu Ali Yaphe v této galerii.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *