• Uncategorized
  • 0

Aplikace pro Android pro bezpečnost CyTech Comfort Bezpečnost a systém automatizace domu

CyTech zavedly 2 aplikace pro Android pro komfortní integrovanou bezpečnost i automatizační systém House. Jedná se o samostatné verze optimalizované pro telefony Android a také pro tablety, které lze stáhnout z obchodu Google Play (hledat Cytech Comfort).

To je v souladu s aplikací pro iPhone, která byla vydána minulý rok. Obě aplikace umožňují jednotlivcům vyzbrojit a také odzbrojit bezpečnostní systém (pomocí vlastního bezpečnostního kódu), k zobrazení specifikace bezpečnostních zón i alarmů, pro správu světel, vytápění, klimatizace a další spotřebiče kromě obrazovky IP kamery v areálu.

To lze také použít ke správě třetích systémů automatizace oslav spojených s pohodlím, jako jsou KNX, C-Bus, Dynalit, Z-Wave, Velbus, Lightwaverf a také spoustu dalších.

Pro aplikaci není zapotřebí žádné další programování, protože programovaná nastavení se importuje ze systému pohodlí. Více informací i snímků obrazovky lze vidět na individuálním fóru pohodlí.

Aplikace Cytech Comfort Android v obchodě Google Play: Mnohem více obchodů s komfortem

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se zaregistrujte do našeho RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *