• Uncategorized
  • 0

Vyhoďte zimní sezónu Blahs s paletou inspirovanou citrus

, kontrastujte pochmurné počasí venku s hravým hitem jasné barvy. Milujeme tuto citrusovou jarní paletu inspirovanou Citrus, která přináší veselou vibraci i do těch nejvíce zapnutých prostorů. Klikněte na pět nápadů, od limetkových zelených stěn po citronovou žlutou gauč, které zaručují, že do vašeho prostoru vytlačí nějakou barvu.

Toto není vaše vápna z 90. let! Když je spárována s neutrálními odstíny a přírodními texturami, jako v této jídelně se nasycená barva cítí radostná, aniž by byla ohromující. Náhodná mřížka botanických výtisků vytočí intenzitu zelené, zatímco kožené prášky a rustikální dřevěný stůl přidávají do prostoru texturu.

Fotograf: Montse Garriga Grau

Standout pruhovaná tapeta v Blood Orange and White způsobuje, že růžový vintage dřez vypadá znovu úžasně. Vodorovně běžte, pruhy dávají iluzi mnohem většího prostoru.

Levná skleněná barva v dynamických odstínech mění snadné nádoby na pěkné vázy-zejména při zobrazení proti oknu z barevného skla. Kartáč na malování na exteriéry láhve pomocí dlouhých, dokonce i tahů. Zastavili jsme se na jednom kabátu pro průsvitný efekt; Pro mnohem intenzivnější barvu použijte sekundu. Před použitím nechte vázy úplně vyschnout.

Citrusové ovocné motivy zdobí tuto velkolepou peřinu a financují rozmar do většinou neutrálního prostoru. S jeho bohatými barvami a ručně kresleným efektem se vzorec, založený na archivním designu architekta Josefa Franka, cítí krásně a příjemný-a je tak přitažlivé, že není třeba skutečné potřeby čelo.

Obchodní pohovka ve stylu Trade William Birch s otočenými nohama a mosaznými kolečkami se cítí čerstvě čalouněná na slunném citronovém plátně a spárová s pěknými, růžovými polštáři s grapefruitem. Pohodlné sedadlo je hrdinou prostoru, zatímco skutečné stromy citronu a limetu jsou zábavným přirozeným přízvukem.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *