• Uncategorized
  • 0

Bezplatný open source Mayhem Software má potenciál domácí automatizace

Mayhem je bezplatná softwarová aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, která vám umožní připojit zařízení se službami v počítači se systémem Windows. I když je možné, aby programátoři vytvářeli odkazy, jako jsou tyto, jednoduché uživatelské rozhraní událostí a reakcí Mayhem nám umožňuje pouhým smrtelníkům udělat totéž. Vyberete spouštěcí vstup a poté odpovídající výstup, který chcete vystřelit. Některé z příkladů ve videu zahrnují dálkový ovladač Xbox, který se používá k posílení snímků PowerPoint a nastavení domácí automatizace pomocí hlasového příkazu k ovládání lampy Insteon. Podívejte se na video níže …

„Mayhem je open source – Mayhem byl původně vyvinut společností Microsoft, aby umožnil všem využít sílu programování pro propojení zařízení a služeb bez programování. Vlastnictví Mayhem bylo převedeno do Nadace OuterCurve jako projekt s otevřeným zdrojovým kódem a je volně k dispozici ke stažení, použití a rozšíření. Mayhem bude jako takový i nadále růst, protože komunita s otevřeným zdrojovým kódem přidává nové moduly. Pokračujte v kontrole nových schopností!

Co mohu dělat s chaosem? – Síla chaosu spočívá v tom, že vám umožní triviálně připojit jakékoli zařízení nebo službu k jakémukoli jinému zařízení nebo službě. Bylo by nemožné uvést všechny věci, které můžete udělat s chaosem, ale zde je několik příkladů:

Pomocí mobilního telefonu ovládejte prezentaci PowerPoint.

Přijměte e -mailovou připomenutí, abyste zimovali svůj dům, když teplota klesne pod mrznutí.

Automaticky aktualizujte svůj stav na Facebooku na „Jsem bohatý!“ Kdykoli společnost Microsoft Stock zasáhne 50 USD za akcii.

Do programu, který ji nemá, přidejte funkci automatického uložení.

Když opustíte místnost, pozastavte video automaticky.

Úžasná věc na Mayhem je, že všechny tyto věci mohou udělat kdokoli v sekundách, bez programování! “

makemayhem.com [díky Brougham]

Chcete víc? – Měli byste nás sledovat na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlásit k odběru našeho kanálu RSS. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *