Inspirace editora: Fresh Summer Fabrics

Senior Design Editor Stacey Smithers sdílí to, co ji inspiruje v této sezoně.
Každé léto návrháři přitahují námořní námořnictvo a bílé tkaniny. Ale v těchto dnech jsem toužil po něčem trochu zelenějším – a trochu svěží. Barvy na mé inspirační desce jsou ty, které byste našli pod baldachýnem na deštném pralese: svěží, listové zelené a měkké, stinné hnědé, s trochou modrého džínového džínu, který je tam pro dobrou míru hoden. Je to příroda inspirovaná letní zdobení, o kterém si myslím, že by vypadalo skvěle v jakékoli místnosti v domě. Zde jsou některé z vzorníků, které jsem v poslední době (doslova) připnul.

První nahoře je ohromující textilie Gaston Y Daniela pro Brunschwig & Fils. Vzor je tropická interpretace klasického botanického tisku, se zajímavými lusky, ovocemi a motýly, které se sem a tam pepřují. Myslím, že tento vzorec by vypadal krásně na osmanské nebo římské slepé.

Toto belgické povlečení od Designer Fabrics, L469 praní 145R05, je velkým hlubokým odstínem zelené a má okouzlující měkkou texturu (podívejte se na přirozenou inspirační desku v přirozeném světle, vzhledem k tomu, že se na fotografii nahoře zdá být trochu jasnější). Vidím, že to pokrývá pár židlí křídla v knihovně nebo doupě.

Toskánská toskánská lož Tonic Living v přírodním případě dělá v této paletě velkým neutrálním kontrapundem k živějším zeleným tkaninám. Má písečnou, stinnou kvalitu, která se pro mě cítí velmi vhodná, a je pro závěsy nadčasovou volbou.

„Oblíbený džínovina“ je nejlepší jméno pro tuto skvělou, 100% bavlněnou tkaninu z domova Ralph Lauren. Použil bych ji k tomu, abych dal pohovku slovous, uvolněnou aktualizaci.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *