• Uncategorized
  • 0

Kitchen Pick-Me-Ups

Nyní očekávám, že jste viděli čajový ručník, který jsme orámovali pro museli mít v našem čísle v červnu 2009. Stejně jako se mi líbí náš výstřel, byl to těžký úkol, který se zúžil pouze na jeden čajový ručník.

Teď si nejsem jistý, jestli je to moje britské pozadí, ale mám menší posedlost čajovými ručníky. Mám poměrně velkou sbírku v domě a i nadále se k ní přidávám, kdykoli budu moci. Mým velkým významným objevem je s největší pravděpodobností ten, který byl vytištěn pro svatební akci princezny Diany a prince Charlese.

Naštěstí jsou tyto tipy mnohem snazší najít:

1. Čaj Cuppa od pana PS. hrnek o char? elegantní vaření? šálek čaje? Pot z Rosie Lea? Une Tasse de Thé? Přesto si vyberete, abyste jej uvedli.
16 ”x 28”; 100% bavlna, ručně vytištěná ve Velké Británii

2. Beetroot od bohatých návrhů. Beetroot je skutečně úžasná britská zelenina; drsný zvenčí i mimořádně nádherný uvnitř. Římané zřejmě věřili, že se jedná o afrodiziakum, stejně jako často (pokud jíte hodně), můžete mít růžové boční dopady, protože neškodně prochází s trávicím systémem! Hoorah pro tento ručník s čajem řepy.
18 ”x 29”; 100% bavlna.

3. „T“ ručník u manicule. Budu mít prosím „t“, Bobe. pochopit to?! Je to čajový ručník T-towel! Klasický…
18 ”x 28”; 100% přírodní bavlna s těžkou hmotností.

4. Nejsem ručník z papírového ručníku z Velkého vejce. Zlomte si závislost na papírových ručnících investováním do bavlněného ručníku! Big 20 ”x 28” All-Cotton Meal Ručník se zábavnými hedvábnými obrázky a výroky jako „Nejsem papírový ručník“ nebo „emocionálně nestabilní“.

5. Jíst u domácího jídla od Blue Q z Velkého vejce. Jezte brokolici. Co jste tedy dnes objevili v instituci? Přestaňte bít svou sestru. Získejte mámu ještě jednu sklenici vína. Gigantický 20 ”x 28” all-cotton jídelní ručník, ručně tkaný v Indii Fibindou a obrazovka potisknutá vodou na bázi netoxických inkoustů.

Foto kredity:
1. Cuppa čaj od pana PS z www.todryfor.com
2. Beetroot od bohatých stylů z www.todryfor.com
3. „T“ ručník od manicule z www.todryfor.com
4. Nejsem papírový ručník jídla od Blue Q
5. Jíst u domácího jídla od Blue Q

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *