42% chlapa sazby na web zisk přístup k a sex nad Food & Shelter

Nedávný průzkum*, který vydal TP-Link, celosvětový dodavatel SOHO a také SMB síťové produkty odhalily tento efektivní přístup k získání na webu k řadám Mezi jednou z největších priorit pro spotřebitele ve Velké Británii. Například muži považováni za sex a web získávají přístup k mnohem důležitějším než teplý přístřeší a jídlo, kteří mají 42% a 36% respondentů průzkumu, které jsou v seznamu priorit nejvíce prvních aspektů.

Průzkum rovněž ukázal, že díky přístupu k webu více než 51% lidí posílilo svá přátelství, zatímco čtvrtina přemýšlela o tom, že jim to umožnilo zažít zlepšený pocit sounáležitosti. Díky internetu však pouze 7% lidí připustilo, že zažilo pozitivní úpravu v jejich podobných životech.

Další zjištění zahrnovala, že během rutinního 24hodinového dne věnuje 50% lidí mnohem více času na internet, než spát. Navíc se zdá, že nedostatek přístupu k zisku na webu může také způsobit, že lidé zažívají intenzivní emoce, protože 82% respondentů průzkumu prohlásilo, že cítili podráždění nebo vztek, kdykoli jejich spojení selhalo.

Tato čísla jasně ukazují motoristy za posilující poptávkou po produktech, které mohou nabídnout důvěryhodné i efektivní připojení jak v práci, tak i domov. Pro uspokojení této poptávky představil TP-Link řadu různých produktů, jako je TL-WR710 150Mbps bezdrátový N Tiny Pocket Router, s 5 provozními režimy, které využívají vhodnou možnost pro připojení k kabelovým nebo Wi-Fi v domě nebo v hotely.

Další nové produkty TP-Link, které zajišťují stabilní a také rychlý přístup na web, zahrnují bezdrátový pás AC1750 bezdrátového dvojitého pásma Gigabitova routeru Archer C7, první v řadě směrovačů založených na norem nové generace Wi-Fi. Třikrát rychlejší než bezdrátové rychlosti N a také poskytování integrované rychlosti přenosu dat bezdrátového bezdrátového hodnoty až 1,75 Gbps. Archer C7 je pozoruhodnou možností pro bezproblémové streamování HD, na internetových hrách a dalších úkolech náročných na šířku pásma.

Eric Wang, manažer země ve společnosti TP-Link UK, řekl:

„Jak ukazuje naše nedávná výzkumná studie, v současném progresivním digitálním světě je rychlá i jednoduchá konektivita jedním z primárních starostí v myslích lidí ve Velké Británii. Jako celosvětový přední prodejce zařízení WLAN je naším cílem nejen dodávat vysoce kvalitní zařízení, ale vytvořit produkty, které umožňují rychlá i důvěryhodná webová spojení v domě i v kanceláři, což uspokojuje požadavek na efektivní dopad na konektivitu a vše prvky našeho života. “

*Průzkum provedený společností TP-Link po celé Velké Británii a Irsku. Velikost vzorku 3000 lidí, včetně mužů a žen ve věku 18-55+ let. Průzkum provedený během února března 2013.

TP-Link

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se zaregistrujte do našeho RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce dostávat e -mailem, přímo každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *