Krásné základní desky

Můj dobrý přítel se snaží najít domov a nedávno mě pozval, abych prohlédl potenciální místo. Byla to roztomilá viktoriánka se třemi ložnicemi s jasnými, prostornými prostory a teplými podlahami z tvrdého dřeva, ale jedna věc mě zasáhla jako obzvláště podivné: všechny základní desky v živých i jídelních prostorech byly odstraněny, což zůstalo nevzhledný prostor mezi sádrokartony i podlaha. V zásadě to vypadalo jako dohoda bez obočí – něco absolutně chybělo. Věřilo mě to, že můj přítel, který nemá rád velké množství rozruchu, by mohl věřit nesčetným metodám, aby přidal základní desky k přidání postavy do domu. Právě zde je pět možností:

Někdy je Basic nejlepší, stejně jako malované bílé čtvercové basy v podkroví Bonnie Brooks.

Podobně jen velmi málo, jakkoli teplejší, designér Ashley Botten a její profesionální fotograf další polovinu Christopher Wahl zapustil základní desky z tvrdého dřeva do zdi, aby čistil, ale uvolněný vzhled v jejich domě. Expozice nad základními deskami je obzvláště ostrá.

Nedokončené základní desky v gruzínské chalupě na Juli Daoust a John Baker – pár, který provozuje Toronto’s Mjölk – mají rustikální kouzlo.

Tradiční nenatřené dřevěné lišty nikdy nevyjdou z módy.

Stylistka Sasha Seymour se zabývala její kuchyňskou skříňkou Toekicks v mosazi a zdvojnásobila se jako základní desky vypadající vintage. Líbí se mi přesně to, jak se kovové třpytky proti podlahám rybí kosti.

Podívejte se na naši galerii obrázků na malované oříznutí i pro mnohem více inspirace.

Foto kredity: 1. Home & House Listopad 2011 Vydání, fotografie Virginie MacDonald2. Home & House June 2011 Vydání, fotografie Christopher Wahl3. Home & House June 2011 Vydání, fotografie Stacey Brandford4. Home & House May 2012 Vydání, fotografie Angus Fergusson5. Home & House září 2011 Vydání, fotografie Michaela Graydona

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *