• Uncategorized
  • 0

Jak smíchat vzorec a barvu jako textilní návrhář

zdobení se vzorem může být mystifikační. Jak přesně spárujete pruhy s květinovými? V jakém okamžiku jde kombinace vzorů z nepředvídatelných k oči? Jako úspěšná textilní designérka i umělec má Rebecca Atwood všechny odpovědi. Její podpisové styly jsou snadno vrstvitelné vzory s rozmarnou, ručně vyráběnou kvalitou a také vytvořily říši domácích potřeb a nejvíce nedávno knihu. Život se vzorem: Barva, textura, stejně jako tisk v domě, jsou krok za krokem, průvodce pokojem, který objala vzorec. Právě zde 12 tipů z knihy.

Zde vidíme snímek pracovního prostoru Rebeccy a typické nastavení náladové desky, kterou dělá s každou novou prací nebo sbírkou. Už máte pocit, že vzorec je pro ni všude!

Při produkci kombinace pro prostor nebo projekt Rebecca uvádí, že začíná neutrální základnou – ať už je to tmavé blues, šedé nebo teplé taupety, stejně jako to vyvinuly. S touto paletou přidala intenzitu s teplým lilkem, měděnou rez a pohlaví růžovou. Vrstvy odvážnějších barev – ne nutně veškerý stejný odstín nebo tón – poskytují složitost.

Aby se věci zabránily střetu nebo v tom, aby byly stejně jako Matchy-Mathy, doporučuje Rebecca s využitím vzorů i výtisků v různých měřítcích, geometrických domácnostech a osobnostech. Spárujte více tradičních stylů, jako je květinová výšivka (vlevo dole) a také styl Hmong (spodní střed) s abstraktním tiskem, jako je ten objevený na misce.

V tomto domě v Jižní Karolíně vytvářejí vzory v koberečcích i ve schodišti běžec na konzistenci a sjednocují různé prostory. Úžasné blues vytvářejí ohnisko a vtáhnou vás do domu.

Návrhář: Jenny Keenan

V tomto obývacím pokoji má růžová židle hrdost na místo. Je to opravdu pokryto malým peřím a majitel, Harper Poe, eticky pocházející z textilní značky Proud Mary, věřil o to, že ji mnohokrát zotavil, protože to není její styl. Židle však patřila její matce, stejně jako když ji vrhla přikrývkami, které byly mnohem více jejím vkusem, židle už nebyla stylem odlehlé.

Návrhář: Harper Poe

V tomto obývacím pokoji si návrhář Brian Paquette vybral jako sjednocující motiv pruhy. Roleny jsou nejviditelnějším zdrojem vzoru v místnosti, ale pak je vaše oko přitahováno k pohovce, poté na konferenční stolek, pak nohy bočního stolu. Všechny aspekty spolupracují na vytvoření soudržného vzhledu.

Návrhář: Brian Paquette

„Vytváření rovnováhy v jídelně je o tom, co může kromě zvláštní příležitosti sloužit denně,“ uvádí Rebecca. Tato kuchyňská oblast Brooklyn Brownstone Eat-In má speciální dotyky, které jsou rovněž praktické; Černá i bílá dlaždice je investice, i když je jednoduchá čistí, stejně jako totéž platí pro polštáře omyvatelné sedadla.

Návrhář: Rebecca Taylor

Při nastavování tabulky obhájci Rebecca využívají jakýkoli typ dostupné Číny, zejména skvělé věci – jinak „Proč to mít?“ ona říká. Aby se zabránilo pocitu formálního, uvádí, že je upevňuje několika uvolněnými kusy a současnými vzory. Výsledek je elegantní, ale snadný.

“Zatímco ty mAY chce jít neutrální s hlavní koupelnou, prášek je ideálním místem, kam jít odvážně, “uvádí Rebecca. Příroda je příroda přijímána se spoustou rostlin i korálů, zatímco organický vzorec na zdi přináší do loo novou energii.

Návrhář: Renée Shordell

Silný vzorec ocherně zbarveného na křesle se může zdát stejně nepředvídatelný proti ekologickým stěnám pro některé, ale květinový vzor však přidává nějaký život do barevně blokovaného rohu obrazovky a také přispívá k zcela jedinečnému stylu.

Návrhář: Wendy Wurtzburger Bentley

V prostorech domu, kde se baví hosté i návštěvníci, je vždy oceněna tlumená estetika, která je univerzální. V domě tohoto umělce se růžové polštáře na posteli hrají mimo úžasné žluté tóny uměleckého díla a působí jako jediná světlá oblast v jinak neutrální místnosti.

Návrhář: Sally King Benedict

Ačkoli mnoho je přitahováno k ostrému bílému povlečení, Rebecca navrhuje integraci vzoru. „Rozdělení prádlo v lůžku a smíchání vzorů je jednou z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit vlastní vzhled. Vzhledem k tomu, že vzory jsou obecně tak malé měřítko, odhlásily se jako strukturu z dálky, “říká.

A samozřejmě, dokonce i obálka Rebeccyovy knihy je vzorována! Objevte to zde.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *