• Uncategorized
  • 0

Picks editorů: Airy Letní listy pro dobrý redaktor Sleep

Sally Armstrong sdílí nejlepší prádlo Light Bed.

Nyní, když je to počasí otevřené v okně a my si můžeme v noci konečně potěšit v chladných váncích, hodně jsem přemýšlel o radostech ostrých listů. Je tu něco tak okouzlujícího, že si vlez na novou sadu kvalitních prádlo-a existuje mnoho možností, z nichž si můžete vybrat, ať už jste fanouškem všech bílých nebo preppy vzorů. Zde je osm mých oblíbených sad listů, které jistě přinesou do vašich ložnic nadechnutí čerstvého vzduchu.

Z dálky tento potěšený tisk vypadá jako série malých teček, ale podívejte se blíže a uvidíte, že je vlastně tvořena posypáním korálových a fuchsiových čtverců.

Zdroj: Want Cone Hill

Produkty: Soubor konfet fuchsie/korálů, od 285 USD

Tato hezká sada plechů má veškerou křupavost pánského se třesení. Plochý list a polštáře mají mírně větší ginghamový vzorec a přidává jemnou vrstvu kontrastu.

Zdroj: Serena & Lily

Produkty: List Gingham Set in Navy, od 128 $

Tato ekonomická květinová sada by byla nejlepší pro chalupu nebo dívčí pokoj. Kombinuji je s ostrým bílým krytím a námořnictvem.

Zdroj: Hudson’s Bay

Produkty: DH čtyřdílná sada květinových listů, od 45 $/set

Jemné vroubkované lemování na těchto listech je hezké, ale ne vzácné. Udržujte vzhled čistý jejich spárováním s bílou přikrývkou nebo se trochu bavte vrstvením na malý vzorec.

Zdroj: AU LIT JEDNOST

Produkty: Scallop listy, od 115 $ (namontovaný list)

Tyto vzdušné bavlněné listy, inspirované pařížskými tkaninami a vyrobenými pomocí standardních technik tisku bloku, vás přepraví na francouzskou krajinu.

Zdroj: John Robshaw

Produkty: Jani Seaglass Flat Sheet, ze 100 USD

Vzorek akvarelu na těchto bavlněných listech z Coyuchi byl inspirován měkkými japonskými kartáči. Miluji jejich světlo, základní vzhled.

Zdroj: Coyuchi

Produkty: Watercolor Wisp listy, od 248 $

Tyto veselé listy se žlutotiskem z Schoolhouse Electric & Supply Co. přinesou do ložnice nádech slunné barvy.

Zdroj: Schoolhouse Electric & Supply Co.

Produkty: Thistle list nastavený v medu, od 119 $

Tato poslední sada je osobním favoritem. Přirozená textura je nebeská – jen získáte jiný pocit spící na plátěných listech – a miluji příležitostné, kopné zpět vzhled, který přinášejí do ložnice.

Zdroj: AU LIT JEDNOST

Výrobky: Lavato plátno v bílé barvě, od 170 $ (plochý list)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *