• Uncategorized
  • 0

Společnost CyTech Spuštění rozhraní Heatmiser pro pohodlí inteligentního systému bezpečnosti a bezpečnosti domů

Cytech Technology oznamuje UCM/Heatmiser, který umožňuje integrovat termostaty inteligentního vytápěcího systému Heatmiseru s jejich komfortním integrovaným integrovaným integrovaným alarmovým a domácím systémem automatizace.

UCM/Heatmiser umožňuje aktualizaci teplotních hodnot až do 32 termostatů pro pohodlí. Komfort je také schopen číst stavy vytápění a chlazení, jakož i požadované hodnoty jakéhokoli termostatu v síti. Toto Alllows Comfort pro změnu požadované termostatu podle plánu nebo když je systém bezpečnosti a zabezpečení vyzbrojen na pryč, noc nebo režimy útěku nebo když je systém odzbrojený.

Aplikace zcela bezplatného pohodlí iPhone, iPad a Android jsou také schopny číst teploty a měnit požadované body termostatů a také ovládat světla, AV, spotřebiče a bezpečnostní a bezpečnostní systém v domácnosti. UCM/Heatmiser má různé verze pro podporu síťových modelů RS485 a také modely WiFi Heatmiser.

www.cytech.biz: K dispozici na laser.com

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat prostřednictvím e -mailu, každý den přímo do své doručené pošty

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *