Síťová zásuvka Powerline Pro T1501 s WiFi, Ethernet & USB Charger

zpět v roce 2012 jsme tyto zásuvky zakryli z Power Ethernet. Tady je nová všestranná, all-tančící verze od přesně stejné společnosti, která zpracovává pro váš inteligentní domov ještě mnohem více technologií, a zároveň přidává druhou zásuvku do mixu.

Powerline Pro T1501 je britská síťová nástěnná zásuvka s vestavěnou WiFi, Ethernet a USB nabíječkou, která je rychle namontována, protože není vyžadováno žádné nové zapojení, místo toho s využitím stávajících kabelů. Budete vyžadovat alespoň dva powerline nebo homeplug AV kompatibilní gadgety, aby vytvořily síť, stejně jako vývody napájení, pokud by přesně stejný obvod nebo fáze (rozsah je citován až 300 m).

Tvůrci slibují „rychlé, chráněné i robustní energetické linii a také sítí WiFi“ s přenosem sazeb až 500 Mb / s, což je dostatečné pro streamování videa s vysokým významem (HD). Vestavěné AES 128 bitové bezpečnosti a zabezpečení šifruje data zaslaná také přes kabeláž síly.

Připojení Wi-Fi by mělo poskytovat dostatečnou ochranu v regionální místnosti pro vaše chytré telefony, notebooky i tablety, jakož i jej lze změnit za tlačítkem nebo vypnutím předním tlačítkem nebo okamžitě spravovat plánovač WiFi.

Všechny gadgety jsou rychle nakonfigurovány s využitím průvodce a zpracovávány prostřednictvím snadného webového rozhraní nebo mobilní aplikace. Softwarová aplikace Sokets pracuje s Windowem, Mac a Linuxem, tablety a smartphony.

Vyvinutý v manipulaci s přepínačem podporuje BIT TOS a vysokou kvalitu služeb (QOS) s podporou TV over IP (IPTV), Voice Over IP (VoIP) a Ethernet CCTV kamery. Jednotky jsou rovněž kompatibilní s AV Standard aliance HomePlug Aliance.

Konečně snadná i chráněná metoda pro poskytování energie, WiFi a Ethernet získáte přístup v každé místnosti. Power Ethernet T1501 je úplně první hybridní zásuvka Powerline vyvinutá tak, aby nabídla chráněnou a robustní síťovou službu bez požadavku na spuštění nových kabelů. Kombinuje a komplikuje řadu služeb připojení do jednoho gadgetu, který se vše zpracovává prostřednictvím snadného webového rozhraní včetně Ethernet, WiFi a nabíjení USB. Vytvořením hybridní síťové služby (Ethernet i WiFi), která běží přes síťové kabely, se T1501 stává nejjednodušší metodou konfigurace a poskytuje rychlou i důvěryhodnou datovou síť přesně tam, kde je potřeba.

Síťová zásuvka Powerline Pro T1501 UK s Wi-Fi, Ethernet a USB nabíječka je nyní nabízena za přibližně 200 liber.

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1
TP-Link AV600 Powerline Adapter Wi-Fi Kit, Wi-Fi Booster/ Hotspot/ Extender, Wi-Fi zrychlení až do …
20 729 recenzí
39,99 £
Nákup na Amazonu

2
TP-Link TL-PA4010PKIT Pashrough Powerline Adapter Starter Kit, žádná konfigurace, UK Plug, …
10 312 recenzí
29,99 £
Nákup na Amazonu

3
TP-Link AV1000 Gigabit Pasthrough Powerline AC Wi-Fi Kit, rychlost dvojitého pásma až 1200 Mbps, Wi-Fi …769 recenzí
49,99 £
Nákup na Amazonu

PowerEthernet.com (nyní uzavřeno?): K dispozici od Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *