Roztomilá karibská chata

Pojďme ji přímo od začátku: I když domov tento týden má Sweet Cottage Style, není to ve skutečnosti chata-ledaže by šestiboot, o rozloze 8 000 čtverečních stop, cena na žádost je vaše představa o jednom. To znamená, že je to okouzlující dovolená na St. Lucii a stojí za to se podívat, pokud potřebujete pondělní útěk.

Z tohoto důvodu je z tohoto úhlu velmi maskovaná značná měřítko domu a modrá a růžová pastelová malířská práce a detaily perníku jí propůjčuje dospělý vzhled panenek.

Na druhé straně se však nekonečný bazén dívá přes záliv a ven k Karibskému moři a schody v ideální příčině přístupu na pláž a dok. Podle seznamu je domov poblíž města Gros Islet na severozápadním tipu ostrova, ale mapa jej dále staví dolů na západní pobřeží, poblíž města Castries.

Po ponoření do bazénu nebo na surfování opláchněte ve venkovní sprše a posaďte se na jídlo v jídelně pod širým nebem. Bílé žaluzie a výřezy zakrývají jak plátno, které lze stočit jako sluneční obrazovka a hurikánový systém závěrky pro větrnější počasí.

Nejsem si jistý, zda se jedná o zábavný prostor 30 ′ x 30 ‘, který poskytuje zmínky, ale interiérový designér Lane Pettigrew určitě naplnil místnost dostatečně ostrým bílým čalouněním, podlahami tmavého dřeva a zakřivené větve dlaní pro autentický koloniální vzhled. Pokud nemáte čas se chytit knihu a položit nohy na plyšové křeslo, existuje samostatná domácí kancelář.

Co se mi na této kuchyni líbí, je to, že i když jasné světlo a palmové listy mu dávají tropickou vibraci, designové prvky – bledě kamenné desky, bílé mlýn, zábavné, kapající lustrem a snappy černobílé dlaždice – vypadají čerstvé v každém národní prostředí. Vyřezaná držák pod policemi je kuriózní detail.

Co myslíš? Jste inspirováni touto karibskou idyll?

Pro mnohem více nemovitostních očních bonbónů ze St. Lucie najdete předchozí příspěvek v ostrovním Belmont House.

Foto kredity: 1–5. Savills

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *