Automatizace vašich digitálních dat

Krátký článek pro hosty od Mike Panic: Digitální data ovlivňují v těchto dnech prakticky každý aspekt našeho života. Stáhneme soubory MP3, zaregistrujeme se pro podcasty, natáčíme tisíce na nespočet digitálních fotografií, sledujte streamování televize a filmy přes web a e -mailové dokumenty tam a zpět.

To vše přidává stejně jako velké množství digitálních souborů, ale z velké části nejsou zvyklí na svůj plnější potenciál ani jsou drženi na bezpečném místě. Kromě toho může jedna osoba v domě obvykle přistupovat pouze v poskytnutí. S trochou pomoci můžete rychle automatizovat záložní, ukládání a centralizaci všech vašich digitálních dat a užívat si je metodami, na které nikdy předtím nevěřili.

Mnoho domů má nyní několik počítačů, což je známkou „digitálních“ časů a svědectví, jak přesně využíváme počítače v našem každodenním životě; Spuštění několika počítačů však může způsobit zmatek ohledně toho, kde jsou data uložena, například hudba. iTunes nám přinesl levnou, vysoce kvalitní, cenově dostupnou hudbu a vynikající aplikaci, aby to zvládl všechno; Ale pokud je veškerá vaše hudba na počítači ve vaší domácí kanceláři a chcete poslouchat hudbu ve svém obytném prostoru na stereo stereo, jste uvíznutím hořící CD. Opět to není praktické. Centralizace vašich zvukových dat způsobem, který může tlačit hudbu do zvukového přijímače vybaveného Wi-Fi, jako je Yamaha Neo HD, eliminuje požadavek na spalování CD pokaždé, když chcete poslouchat hudbu na místě ve vašem domě, které není správné přední část počítače, který drží hudbu.

Pokroky v inovacích výrazně snížily náklady v domácích doplňcích; Vezměte například digitální fotorámečky. Mnoho z nich, jako je tento 10 ”design z Kodaku, je vybaveno Wi-Fi; ale zřídkakdy jsou konfigurace tímto způsobem. Většina jednotlivců zjistí, že je snazší jen v nich nalepit paměťovou kartu a nepamatovat si ji. Problém s tím, že jste nyní omezeni na to, co je na kartě. Natočte nové obrázky a chcete je předvést a budete muset projít k rámu, vytáhnout kartu ven, zavěsit ji stejně jako počítač, přenášet obrázky na ni a pak je vložit zpět do rámečku. To není praktické; Protože existují automatizované metody tlačení dat z centralizovaného místa přímo do rámce přes Wi-Fi.

S využitím síťového připojeného úložiště (zkráceně NAS) v domácnosti řeší problémy, jako je tlačení obrázků na digitální fotorámečky a mít hudbu dostupnou kdekoli v domě, které vaše připojení Wi-Fi dosáhne.

Naštěstí je provozování gadgetu NAS nyní dostupnější než kdy jindy. Gadget NAS je v podstatě obtížnou jednotkou, která se připojuje do vašeho routeru domu a může k němu přistupovat jakýkoli počítač ve vaší síti, zapojený nebo bezdrátově. Nabídka Western Digital, nazvaná The Book World Edition, je nakonfigurována tak, aby zpracovávala automatizaci domu, ukládání dat a zálohovací potřeby, což z něj v podstatě činí mediální server, síťový záložní gadget a centrální úložiště pro všechny ostatní digitální soubory. Tyto funkce je odlišují od ostatních zařízení a umožňují vám je dělat vše rychleji, efektivněji a okamžitě než kdy předtím

Jednou z primárních vlastností mé knihy World Edition je schopnost provádět automatické a konstantní zálohování několika počítačů, z nichž odhady vyřadí, z nichž venku je s každým počítačem obtížná jízda. Stačí nastavit softwarovou aplikaci a pravidelně dělá cokoli jiného. Dále můžete zotavit ztracená, odstraněná nebo chybějící data ve vánku s intuitivním rozhraním.

Správa, automatizace a co je nejdůležitější, mít okamžitý přístup k vašim digitálním datům nebylo nikdy snazší. S trochou plánování, některé malé investice do hardwaru a několika jednoduchých aplikací (jako VNC pro váš iPhone), které vezme celkovou správu všech věcí digitálních ve vaší domácnosti, při automatickém automatizaci zálohování a vytlačení obsahu nebylo nikdy jednodušší.

Výběr zařízení NAS: Vytváření serveru DIY House na rozpočet: Home NAS

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *