• Uncategorized
  • 0

Designer Destination: Hotel SP34 v Kodani, Dánsko

Pokud existuje jedno město, které je zaručeno, že doručí na elegantní frontě butikového hotelu, je to Kodaň-a toto 118-pokojové místo ve staré latinské čtvrti je nejlepším příkladem. S interiéry dánského designéra a architekta Morten Hedegaard je estetika Hotel SP34 vítána, ale podhodnocená, s většinou neutrální paletou, minimalistickým nábytkem a kývnutím na vlivy moderního designu v polovině století. Proklikejte a zkontrolujte to.

Obrovská Windows zaplaví jedno z pokojů „Dobblet Superior“ z hotelu SP34 (nejúžasnější z jejich možností dvojité obsazení) světlem-a používá pohledy na pěknou architekturu venku. Drapery od podlahy ke stropu upozorňují na vysoké stropy, ale také slouží funkčnímu účelu a blokují světlo pro nerušené lži.

Zdroj: Hotel SP34

Prostorné apartmá má více zón a elegantní sezení inspirované skandy. Tvarovaný dřevěný nábytek vizuálně odkazuje na návrhy v polovině století, zatímco šedá paleta tónu na tónu se cítí relaxační i moderní.

Zdroj: Hotel SP34

Tato nesmírně Instagrammable viněta mění jeden roh místnosti na elegantní místo, aby se relaxoval, předváděl nebo dohnal e-maily, pokud jste cestovatelem služeb. Rám židle je skvělým kývnutím na slavnou skládací křeslo Hanse Wegnera, často označované jako lano.

Zdroj: Hotel SP34

Volba osvětlení v celém hotelu je promyšlená a super stylová. Toto svítidlo podobné Orb se cítí organické a přidává teplo do jídelny.

Zdroj: Hotel SP34

Další chladná volba osvětlení, tato minimalistická lampa má retro edisonovou žárovku a příjemně zakřivené linie. Jeho leštěná barva se objevuje proti náladovým šedým stěnám a měkkým závěsem.

Zdroj: Hotel SP34

Čtvercové dlaždice s černou spárovací hmotou se cítí moderní a graficky. Leštěná betonová deska, její železná základna a několik měděných akcentů přidávají průmyslovou chuť, zatímco přívěskové světlo zlaté visí mimo střed a půjčuje do vesmíru neopatrné kouzlo.

Zdroj: Hotel SP34

Teplé dřevěné tóny, karamelovou kůži a několik vypálených pomerančů dávají hotelové hale a obývacím baru útulnou, příjemnou atmosféru. (Důležitý tip: Získejte bezplatnou sklenici „dobrého červeného vína“ z tohoto baru každý den mezi 17:00 a 18:00 na zdraví!)

Zdroj: Hotel SP34

Nepředvídatelné typografické umění zdobí jednu zeď haly. Základní kožené polštáře způsobují, že boxy lavičky nekonečně mnohem pohodlnější, zatímco mnohem chladnější osvětlení přidává glamovou poznámku.

Zdroj: Hotel SP34

V hotelovém salonu se na svěží bílé stěně objeví pohodlné sezení v hlubokých barvách. Spousta přirozeného světla zaplavuje prostor a přidává se k vzdušnému, rozsáhlému pocitu.

Zdroj: Hotel SP34

V baru Moritz, The Hotel SP34 Casual Tapas Restaurant, hrají inkoustové stěny pěkně s chladnými obloženými lavičkami, zatímco případy piva vytvářejí barevné – a funkční – akcenty.

Zdroj: Hotel SP34Probíhá práce, hotelový „Nordic Bistro“ se cítí jako evropská základna módní Brooklynské restaurace. Bankety a kožené křesla s klenotem nastavily náladový, chladný tón, zatímco ilustrované knihy o umění a konferenčním stolku pozve druhý vzhled.

Zdroj: Hotel SP34

V knihovním salonu jsou všude teplé dřevěné tóny. Modulární vestavěné přísady dodávají dostatek prostoru pro zobrazení; Některé police mají svěží rostliny, které rozbijí rozlohu dřeva, aniž by se cítily otřesy. Základní, ale sochařské svítidlo přitahuje oko nahoru, zatímco kovový rám stolu přidává grafický úder.

Zdroj: Hotel SP34

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *