• Uncategorized
  • 0

Zdobení chalupy Pared-Back

Můj partner Andrew a já jsme měli to štěstí, že jsme strávili další dovolenou naplněnou sluncem na našem oblíbeném místě na Zemi-okouzlující malou chalupu na Stoney Lake v Ontariu.

Pokud přijde den, když dokážeme mít vlastní chalupu, nemyslím si, že bych mohl žít bez oddělených spacích kabin. S ruchem a shonem letního zábavného se mnoho knih o chalupách rychle naplňuje a poskytuje těmto hostům prostor, aby si mohli o víkendu volat vlastní, je to rozdíl.

Většina bunkies je dostatečně velká, aby se vešly do postele, a doufejme, že nabízí trochu úložného prostoru pro zavazadla a povrch, který vynechá na opalovací krém a after-bite krém. Někteří ani nemají hydro, ale pokud je to možné, doporučuji to, protože stropní ventilátor vždy pomáhá v teplých letních nocích.

„Náš“ bunkie v chalupě Stoney Lake, kterou si pronajímáme, je v mých očích téměř perfektní. S okny na všech čtyřech stranách (včetně dveří obrazovky) je prostor plný přirozeného světla. Stěny a strop jsou vyrobeny z obílené borovice a podlaha je vymalována v teplé bílé barvě – není to mnohem více chatu než to! Malovaná podlaha může být snadno osvěžena každý rok, pokud se jedná o malý prostor, jako je tento, nebo nechat oděrky přidat rustikální pocit do chaty nebo bunkie.

Na konci postele je jednoduchá proutěná židle a sada háčků pro zavěšení plážových ručníků. Přeskočte velké skříně pro rozmarné háčky, jako jsou tyto.

Další chalupa je jednoduchá bílá matessé coverlet. Spárujte jeden se smetanovými žlutými listy pro teplý dotek. Na této posteli není nic chmurného, ​​a tak by měla být chalupa!

Nyní si někteří mohou myslet, že spánek v malé kabině daleko od hlavního domu není zdaleka žádoucí, ale mohu upřímně říci, že zvuky přírody a chladné křížové vánek vytvořily lepší noční spánek, než jsem měl v jakémkoli luxusním hotelu!

Další nápady na zdobení najdete v naší fotogalerii tradičních chalup.

Foto kredity: 1-4. Joel Bray

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *