• Uncategorized
  • 0

Syn Lucy Liu má nejoblíbenější hernu, jakou jste kdy viděli!

Se svým synem vstupujícím do batole, herečka Lucy Liu věděla, že je na čase, aby v jejím bytě NYC transformovala řídkou místnost do herny pro dvouletou Rockwell. Herečka se spojila s návrhářkou Nicole Fisher ze studia v jednom královském pruhu, aby vytvořila sofistikovaný prostor s uklidňující barevnou paletou, tunami skladování, sezení a řemeslnou oblastí. Kliknutím zjistí, jak našla perfektní rovnováhu mezi dětmi a dospělými a získejte inspiraci pro pokoje vašich dětí!

“Muselo to být sofistikované – místo, kde by vám nevadilo mít pár kamarádů na sklenici vína,” říká Nicole o designu. Aby toho bylo dosaženo, byla neutrální paleta posílena teplejšími tóny a texturami.

Čtenářský kout vyrazil na stranu vybaven dvěma hnízdními stoly a lampu ve stylu středního století. S polštáři házení jsou přineseny jemné barvy.

Byla zavěšena maska ​​kmenového stylu na zdi, aby odrážela Lucyho touhu po kosmickém zástupci více kultur.

Zdá se, že i Lucy si užívá herní stan umístěný mezi párem oken a pohovek.

Plysh hračky jsou umístěny v pruhovaném koši a udržují věci organizované bez kompromitujícího stylu.

Vzorovaná tapeta je perfektní pozadí barevných hraček zobrazených na čistě lemovaných policích, které zjevně ukradly show.

Otevřené zásobníky udržují hračky na dosah, zatímco nízké police drží barvy a křída bokují na obou stranách papírové stanice Kraft, což podporuje čas řemeslného času.

Některé z uměleckých děl společnosti Rockwell jsou zavěšeny s barevnými ° Cleapins na girlandských trojúhelnících a přidávají osobní dotek.

Tady je Lucy s designérem Nicole, která představuje před jejich hotový projekt.

Barvy marockých košů visely nad krbem doplňují zbytek výzdoby tohoto pláště.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *