Zvětráte svůj domov a ušetřit peníze

Může se váš domov vypořádat s extrémy počasí? Otevřené letní teplo a mrazivé teploty zimní sezóny naznačují, že je zvláště důležité zajistit, aby váš domov byl co nejúčinnější. Zvětrávání vašeho domova může způsobit, že váš životní prostor bude cítit mnohem pohodlnější a nákladově efektivnější. Snadné kroky, jako je instalace stripování počasí a úniky těsnění s těsněním, mohou jít dlouhou cestu k tomu, aby byl váš domov vzduchotěsný. Tady je, jak.

Nechte svůj domov posoudit

Certifikovaný energetický poradce může provést průchozím hodnocení vašeho domova a provést test depresurizace „dmychadlí“, aby identifikoval úniky a návrhy. Poté dostanete přizpůsobenou zprávu o posouzení energetické účinnosti a nápady pro provádění upgradů vašeho domova, které mohou snížit vaše účty za energii. V průměru může majitel domu po provedení vylepšení energetiky snížit svůj roční účet za energii až o 30 procent. Zatímco některé upgrady mohou být mnohem více zapojené a dražší, opravy úniků oken a dveří a přidání stripování počasí jsou nejjednodušší a nejúspornější způsoby, jak ušetřit.

Opravte úniky okna a dveří

Úniky vzduchu v oknech a dveřích mohou být způsobeny několika faktory, jako jsou volné klouby nebo zasklení, warpage, hniloba, poškozený počasí nebo vadný hardware. Použití těsnění nebo stripování počasí pro připojení těchto úniků vzduchu rychle a snadno snižuje tepelné ztráty okny. Chcete -li najít únik vzduchu, držte kousek tkáně nebo plastu poblíž okenních rámů na chlad nebo větrném dni. Pokud se tkáň nebo plastová flutteruje, zjistili jste tah. K nalezení úniků můžete také použít kouř osvětlené kadidlové tyčinky.

Utěsnění těsnění těsněním

Na pevném okně naneste těsnění na pevné klouby, kde se obložení vnitřního okna setkává se stěnou a kde se křídla a rám spojí. Nezapomeňte používat kvalitní produkt, který je vyroben pro vnitřní použití a může být natřen. Na jiných oknech může být únik vzduchu zastaven nanesením kontinuálního kuličky těsnění kolem obložení, na omlžských kloubech obložení a mezi obložením a rámem. Pokud máte okna, která nemáte v plánu otevřít a které nejsou potřeba jako nouzové východy, zvažte je zapečetění zavřené pro zimní sezónu pomocí snadno remorutelné pásky nebo peel-and-strip těsnění.

Exteriér okna by měl být utěsněn až poté, co jste dokončili proces těsnění interiéru. Pokud je exteriér nejprve utěsněn, může zachytit teplý vlhký vzduch ve zdi, což může postupem času poškodit. Nezapomeňte také používat vnější těsnění v interiéru, protože mohou vydávat toxické výpary.

Nainstalujte WeatherStripping

V ideálním případě by mělo být vzduchotěsné těsnění mezi operačním křídlem okna, parapetem a rámem. WeatherStripping se používá k zabránění úniku vzduchu, kde se setkávají pohyblivé díly operabilního okna. Pokud máte starší okna dřeva s rámečkem, vyberte kvalitní, samolepicí plastový plastový plast V-strip počasí. Tento produkt lze nainstalovat v těsných prostorech a obvykle lze použít bez odstranění jakékoli části okna. Okna za závěs mohou vyžadovat kombinaci V-pruhu a kompresního typu WeatherStripping.

U oken, která mají jeden pevný křídlo a jeden provozovatelný křídlo, povětrnostní okna, počasí po boku křídla a bod schůzky horních a dolních křídel. Na posuvném okně vyměňte kartáč na povětrnostní kartáč odstraněním křídla a vytáhnutím opotřebovaného povětrnostního povětrnostního podání z jeho štěrbiny. Vystřihněte nové počasí na požadovanou délku a posuňte ji nebo ji zasuňte na místo. Poté, před opětovným nainstalováním křídla, sevřete nebo připevněte ke konci štětce.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *