• Uncategorized
  • 0

Sunny styl Puerto Vallarty

Měl jsem štěstí, že jsem tento svátek cestoval do Puerto Vallarta v Mexiku a také jsem pravdivý, že jsem tady, zatímco to skládám – plážové křeslo, Pacific View, Warm Sun, jako Stejně se obávat více než kdy jindy návrat zpět do chladu!

Puerto Vallarta je malé plážové město, které je chápáno jako četné jako sluncem naplněné cestovní destinací, ale to bylo jeho autentické kouzlo a rustikální přitažlivost, která mě nejvíce upoutala. Od neomezeného práce na dlaždicích, přes bezproblémové vnitřní/venkovní obytné prostory, až po kované železo a podhodnocené, ale zcela zdobené fasády, je toto místo opravdu magické.

Samotný výlet byl úžasný, ale to, co jsem si stále všiml, bylo přesně to, jak krásné je toto místo z hlediska stylu. Puerto Vallarta, stejně jako obzvláště Old Town District, je bohatá na historii i krásný design i výzdobu.

Tady je výstřel hausiendy, kterou jsme měli na večeři na jednu noc. Toto je obývací prostor, ale to, co nevidíte, je, že je na jedné straně zcela otevřený na centrální nádvoří. Cítím se tak autenticky, stejně jako se mi líbí všechny bílé i krém s teplými oranžově červenými akcenty.

Rovněž bylo několik míst, které jsem objevil podél metody, která byla schopna vzít konvenční mexickou motivaci a poté ji aktualizovat mnohem modernějším způsobem.

Tato restaurace na pláži je fantastickým příkladem. Líbí se mi metoda, kterou položili cihlové dlaždice ve vzoru rybí kosti!

Mohl bych vlastně pokračovat celé dny o tom, jak přesně jsem ovlivňoval toto místo, a také doufám, že v příštích několika měsících sdílím mnohem více obrázků. Prozatím však vyžaduji vyhledat notebook a namočit na slunci, zatímco mám stále šanci!

Foto kredity: 1-6. Joel Bray

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *