• Uncategorized
  • 0

Aplikace Control4 MyHome pro Android Home Automation

Control4 přináší svou aplikaci Andriod MyHome mnoha dalším uživatelům, když v příštích několika týdnech zavádějí verze v 19 jazycích. Bezplatná aplikace v současné době podporuje mobilní zařízení Android s verzí 2.1 až 4.0 operačního systému.

„Control4, přední inovátor v rezidenčních a lehkých komerčních automatizačních systémech, oznamuje globální vydání aplikace Control4 Myhome pro mobilní zařízení Android v 19 jazycích. Rodina produktů Control4 Myhome umožňuje zákazníkům ovládat svůj systém Control4 z jejich oblíbených chytrých telefonů, tabletů a počítačů.

Zákazníci mimo anglicky mluvící kontrolu4 mohou nyní používat zařízení založená na Androidu kromě zařízení iPad a iPhone pro ovládání osvětlení, teploty, zabezpečení, hudby, filmů a mnohem více odkudkoli a kdykoli.

Aplikace Control4 Myhome pro zařízení Android bude k dispozici v 19 jazycích na konci února. Podporované jazyky budou zahrnovat: Číňané (zjednodušené a tradiční), Čech, angličtina, francouzština, německá, německá švýcarská, hebrejská, italská, japonská, korejská, norská, portugalština, ruština, slovenská, španělská, thajská, turecká a ukrajinská.

Control4 MyHome zahrnuje demo režim umožňující zákazníkům náhled podporovaných schopností. Stáhněte si aplikaci z trhu Android a z uvítací obrazovky jednoduše spusťte aplikaci do demo režimu. Aplikace Control4 Myhome pro zařízení Android podporuje operační systémy Android 2.1 až 4.0.

Control4 MyHome je k dispozici jako stahování zdarma a vyžaduje aktivaci od certifikovaného prodejce Control4, aby bylo možné plné funkce ovládání. Control4 nabízí licenci na jednu zařízení a licenci pro více zařízení (web) pro více uživatelů a mnoho zařízení. Verze zařízení Apple iPhone a iPad zařízení Control4 MyHome jsou také k dispozici s širokou škálou jazykové podpory.

www.control4.com

Chcete víc? – Měli byste nás sledovat na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlásit k odběru našeho kanálu RSS. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *