• Uncategorized
  • 0

Zdobení vchodu

Q. Mám dlouhý a úzký vchod a rád bych byl mnohem příjemnější. nějaké návrhy?

– K.T., Toronto

A. Pracujete s prázdným plátně – bílé stěny a podlahy z tvrdého dřeva – takže jakákoli vylepšení bude snadno začlenit.

Chcete -li začít, namažte stěny měkkou neutrální barvu, aby se minimalizoval ostrý pocit vchodu. Zlatá sláma Benjamina Moore (2152-50) je teplá, krémová opálení, díky kterému bude tento prostor cítit mnohem příjemněji.

Využijte dlouhé zdi a vytvořte ve vašem domě prostor galerie. Nainstalujte 2 ”velkou galerii kolem 52” z podlahy. Pro silné, grafické rámce 4 nebo pět černobílých fotografií nebo výtisků v 8 ”až 10” prostých černých rámečcích s bílými rohožemi a umístěte je podél zábradlí galerie. Želedka musí být vyříznuta, aby vyhovovala počtu snímků, které chcete zobrazit, umístěné 2 ”kromě sebe navzájem s 2” prostorem na obou koncích kolejnice. Nezapomeňte namalovat galerii stejnou barvu, kterou si vyberete pro stěny.

Chcete -li přidat teplo na chodbu a spojit tento prostor ke zbytku vašeho domova, zakupte si 9 ‘dlouhý běžec, který zvedne barvu používanou v hlavní sousední místnosti. Alternativně je sisal běžec s barevným nebo neutrálním bavlněným okrajem pro tuto těžkou oblast pro tuto těžkou dopravu.

Chcete-li otevřít prostor, přemýšlejte o instalaci zrcadla plné délky s velkým černým rámem u vašich předních dveří. Váš vchod je příliš úzký pro nábytek, takže úložný lavička nebo armoire v další místnosti lze použít k zastrčení bot a udržení této oblasti bez nepořádku.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *