Vyhrajte videokameru Panasonic Nubo 4G CCTV v hodnotě 325 GBP

na oslavu představení Velké Británie této zajímavé kamery, Panasonic vybral, aby byl nabízen výhradně od Vedernet. Rovněž nás požádali, abychom jednoho poskytli šťastnému automatizovanému čtenáři domu!

NUBO je první první videokamera Full HD 1080P na světě, která odkazuje na mobilní sítě 4G/LTE a WiFi, takže bez ohledu na to, kam jdete, můžete zůstat ve spojení. Nubo je malý i dokonale vytvořený, je odolný proti povětrnostním vlivům, takže jej lze využít prakticky kdekoli. Jeho nádherný i stylový styl znamená, že to budete chtít vzít všude.

NUBO zachycuje pozoruhodné křišťálově čisté videozáznamy až na 1080p a má 138 ° širokoúhlý objektiv, aby vám poskytl mnohem lepší výhled. Nubo, vyvinutý nizozemskými inženýry, se vyrábí ve Velké Británii s prémiovými materiály.

Můžete se zaregistrovat pro službu Cloud Cloud Cloud nebo Zobrazit proudy přes WiFi bez ponorky kromě zaznamenání na regionální SD kartu (až 128 GB).

Jak vstoupit

Jeden šťastný návštěvník vyhraje Nubo v hodnotě 325 liber. Zde je přesně to, jak vstoupit …

Stejně jako automatizovaný dům a stránky Facebooku ve Vedernet.

Jako tento příspěvek na Facebooku.

Značka 2 kamarádů ve stejném příspěvku.

Měli byste celkem 3 kroky k nákupu. Soutěž je k dispozici každému s poštovní adresou ve Velké Británii a uzavírá se o půlnoci 31. března 2017. Zkontrolujte celou T&C právě zde a také velké štěstí!

NUBOCAM.com: K dispozici na Vesternet.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *