Aktualizace systému Windows a ušetřit energii

Windows Supply Construction Views a teplé sluneční světlo do vašeho domova, ale špatně padnoucí nebo jednorázová okna mohou nechat užitečné teplo (nebo studené) uniknout. Ve skutečnosti mohou představovat 10 až 25 % vašeho účtu za vytápění. Ovládací okna pro stripování počasí, těsnění kolem okenních rámů a používání tepelného plastu v zimě jsou levné způsoby, jak zastavit koncepty. V určitém okamžiku však možná budete chtít investovat do lepších Windows. Koneckonců, energetická účinnost sníží vaše účty za vytápění a chlazení a pomůže minimalizovat skleníkové plyny. Zde je to, co potřebujete vědět.

Nákup nových oken

Před investováním do nových Windows si rezervujte audit domácí energie, abyste zjistili, zda by vaše okna mohla být ve skutečnosti mnohem energeticky efektivnější, kromě jiných příležitostí pro úsporu energie kolem vašeho domova. Pokud váš energetický audit naznačil, že výměna vašich oken je dobrá Myšlenka, nebo pokud jsou vaše okna stará 15 let nebo starší, může být vhodný čas na upgrade. (Za předpokladu, že reglazing a report není lepší možnosti.) Pokud se rozhodnete je nahradit, v ideálním případě musíte hledat vysoce výkonná okna s nízkými povlaky, inertními plynovými výplněmi a lepšími rozpěrkami a rámečků, podle kanadské kanceláře, podle kanadské kanceláře energetické účinnosti. Například povlaky Low-E pomáhají Windows brát sluneční energii zvenčí při zachování tepla uvnitř. Výplně plynu Argonu a Kryptonu mezi zasklením také pomáhají minimalizovat tepelné ztráty zevnitř. Nakonec mohou vysoce výkonná okna minimalizovat náklady na vytápění prostoru o devět až osmnáct procent a v létě snížit náklady na chlazení.

Před rozhodnutím zkontrolujte vzorky a vezměte v úvahu řadu faktorů, jako je například to, zda je okno pevné nebo operovatelné, typ zasklení, materiály rámu, hodnocení energie a záruky. Budete také chtít zkontrolovat web Energy Star, abyste se ujistili, že nová okna jsou kvalifikována pro vaši klimatickou zónu.

Další úvahy

Kromě výběru vysoce výkonných oken budete také chtít zvážit, jak spousta oken je třeba použít a kam je umístit. Mějte na paměti, že větší okna mají tendenci dělat například lépe než několik malých. Možná také budete chtít snížit počet oken orientovaných na jih a na západ, nebo alespoň udržet záclony na ně v horkých letních měsících. (Během zimy otevřené žaluzie během dne a v noci je zavřete.)

Nechte vaše okna nainstalovat podle pokynů výrobců vyškoleným profesionálem. Nezapomeňte si ponechat štítky Energy Star ve Windows, pokud plánujete provést audit po náplň domácí energie nebo udržovat kopii faktury označující název značky/produktu, referenční číslo modelu NRCAN nebo kód modelu výrobce nebo kód modelu výrobce nebo kód modelu výrobce , stejně jako klimatická zóna, pro kterou se mohou okna, dveře nebo světlíky kvalifikovat pro vládní slevy.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *