• Uncategorized
  • 0

Útěk na sofistikované a rozmarné domov Palm Beach Home

není první přídavné jméno, které přichází na mysl, když zkontroluje tento dům o rozloze 12 000 čtverečních stop v Palm Beach na Floridě, ale přesně tak chtěli, aby kanadští majitelé chtěli, aby to chtěli cítit. Úkolem architekta Maxime Vandal a designéra Richarda Ouellette z Montrealské firmy Les Ensembliers s tím, že se Regal House cítil útulný. Navzdory své rozsáhlé velikosti a velkým architektonickým detailům zasáhlo duo jen ideální poznámky podhodnocené luxusní a rozmarné elegance. Aby dosáhli jemné rovnováhy, po kterém byli, Maxime a Richard nesli paletu – křupavé neutrály rozjasněné výbuchy terakoty, korálů a švestky – v celém domě a opakované vzory a siluety nábytku z místnosti do místnosti, aby vytvořily sjednocenou estetiku. Kliknutím zobrazíte uvnitř palácového domu, který je plný přístupného kouzla.

Maxime a Richard rozdělili rozsáhlý hlavní obývací prostor do pěti zón, aby přidali strukturu a intimitu. Odvážný koberec je příležitostný kývnutí na standardní styl Palm Beach a přidává grafickou poznámku, která srazí vznešenost dolů o zářez.

Značný krb se složitě vyřezávaným pláštěm a cihlovou podšívkou ukotvuje tuto posezení, zatímco sezení zlaté rám se cítí glam.

V prostorné kuchyni získávají standardní návrhové pohyby-jako jsou mramorové pulty, skleněné skříňky a podlahy šachovnic-moderní aktualizaci s přidáním hardwaru a přívěsků zlatého zlatého.

Modré a bílé motivy se cítí nepředvídatelné, když jsou představeny masse, jako v tomto sladkém snídani, zatímco teplý dřevěný nábytek přidává do sofistikovaného prostoru přirozenou texturu.

“Jeden z majitelů domů miluje květinky, takže vždy děláme její ložnice s jiným typem květu,” říká Richard. Zde je měkký fialový tisk vyřízen klidnými odstíny bílé, béžové a krémové pro skutečně klidný efekt.

Jinde v hlavní ložnici se bílá lakovaná skříňka s exponovaným přízvukem dřeva cítí moderní proti ladylike tkaninám, zatímco tvarovaná váza je základní, ale sochařská.

V hlavním ensuite přinášejí jemná svítidla a dekorativní předměty do lázeňské mramorové vany a marnosti deformace.

“Celý domov je vytvořen, aby se majitelé mohli potěšit v každém prostoru – stejně venku jako uvnitř,” říká Maxime. To je důvod, proč spousta vnitřních prostorů bez námahy otevřeně do přírody, jako je tato elegantní terasa těsně před hlavní ensuite.

Kamenná konzola s komplexní základnou rodí tuto vinětu, která funguje jako drsný kontrapunkt k zobrazení zázvorových nádobů a keramických váz. Antique kované železo lucerny dodávají grafický punč.

Symetrický umístění nábytku dává pavilonu formální pocit obývacího pokoje. Koberec vlny Oushak se cítí útulně, zatímco neutrální tkaniny a přírodní textury jsou svěží vůči svěží krajině.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *