• Uncategorized
  • 0

Zeptejte se návrháře: Casual & Airy Obývací pokoj

Q. Bojuji s tím, co mám dělat v mém obývacím pokoji tři roky! Nemohu se rozhodnout o barvě – právě teď je to cihlová červená – nebo jaký typ nábytku přinést. Existuje spousta oken a nejsem si jistý, jestli bych je měl zdobit nebo je nechat tak, jak je. Jakákoli rada je oceněna!

– A.M., prostřednictvím e -mailu (Chcete -li odeslat vlastní otázku, viz Naše stránka Ask A Designer ™.)

A. Páni, jaký prostor! Úžasné přirozené světlo a pěkný vysoký strop jsou úžasné prvky, se kterými lze pracovat. Mým prvním nápadem by bylo použít teplou bílou na stěnách a stropu (jako v naší inspirační místnosti). Se všemi těmito okny je téměř více stropu než stěny, takže stávající barva má příliš velký kontrast. Orchid bílá (613-3) z krásného tónu na stěnách a stropu vytvoří čisté pozadí, na které se staví a vytvoří váš kamenný krb jako silný ohnisko.

Váš současný koberec je příliš malý; Hledejte ten, který je nejméně 8 ‘x 11’. Koberec Tribe od Capel Rugs má vzorec s nízkým klíčem a tlumené tóny, které budou pěkně fungovat proti vaší tmavé dřevěné podlaze. Poté vytáhněte pohovku od zdi a postavte útulnou posezení blíže k krbu. Máte prostor pro druhou pohovku plus dvě židle zde. Líbí se mi vlastní židle Devon Urban Barn pro jeho jednoduchý tvar. Držte se neutrálního čalounění, abyste vyvážili vaši tmavou koženou pohovku a přidejte několik polštářů s modrým házením, jako jsou ty z tonického bydlení, na židle a pohovku pro výbuch jemné barvy.

Umístěte skříňku na místo uvolněné pohovkou. Příborník a železniční příborník od Urban Barn přidá rustikální dotek, nabídne vám dostatek úložiště a ukotví barevné umělecké dílo. Obvykle doplňuji velké dřevěné kusy kávovary, které na nich mají trochu kovu. Kovový rám koktejlového stolu Bernhardt’s Huntington je perfektním způsobem, jak se smíchat v hezkém průmyslovém okraji. Jako boční tabulky použijte dvě mateřské stoly z perly z importu Pier 1. Jsou lehké, takže je můžete podle potřeby pohybovat a jejich pěkně pruhované vrcholy skořápky přidá vzorec a texturu.

Hardwired Sticence jsou příjemným dotykem v obývacím pokoji, ale vaše stávající vypadají trochu ztracené na zdi. Vyměňte je za dva Robert Abbey Gilbert Sconces visel asi o 8 ″ nižší. Dávají pěkný architektonický vzhled.

Vaše okna jsou kombinací tvarů a velikostí, takže závěsy mohou vypadat příliš zaneprázdněné. Myslím, že ostré bílé obložení a přirozené světlé zaplavení skrze ně jsou vše, co potřebují!

Podívejte se na další zeptejte se odpovědí na návrháře. Navíc odešlete svou vlastní otázku s pokyny z naší stránky Ask A Designer ™.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *