Z/IP ZIPR rozšiřuje sítě Z-Wave na tisíce zařízení oproti IP

během dnů, pokud jste plánovali instalaci Mega Z-Wave, možná jste se zastavili, abyste zvážili maximální počet povolených uzlů.

Ale teď, když je k dispozici obousměrná IP na most Z-Wave, mnoho z těchto omezení jde.

ZIPR je referenční design brány a nyní byl zaveden na nějakou velkou komerční instalaci, kterou jsme požádali o návrhy Sigma, co to naznačuje funkční.

Řekli nám …

Normálně můžete mít 232 uzlů v jedné síti, ale společnosti spojují sítě společně s našimi vrstvami aplikačních softwaru IP (Z/IP). Hotel Wynn v Las Vegas má 68 000 uzlů ve 2 800 pokojích, kde každá místnost je jednou sítí s až 30 uzly ve velkých apartmánech a všechny pokoje jsou propojeny prostřednictvím Z/IP.

ZIPR je obousměrný most a je kompatibilní s IPv6.

ZIPR je brána specifická pro „bez použití“. Jednoduše ji připojíte do sítě IP pomocí připojení Ethernet a přidáte ji do sítě Z-Wave. Okamžitě budou IP adresy přiřazeny ke každé koncové bodu nebo funkci Z-Wave. Pokud síť IP používá adresování IPv4, budou to adresy IPv4; Pokud IPv6, budou to adresy IPv6. Uživatel na straně IP může nyní plně komunikovat se společností Z-Wave Network pomocí zpráv UDP protokolu (UDP). Jedná se o plnohodnotný obousměrné most.

K dispozici nyní za zhruba 50 $: Více příspěvků z vlny

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *